Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Aerobik DDM Sluníčko Otrokovice – AT Tlumačov slavil opět velké úspěchy

Na začátku školního roku se přihlásilo do aerobiku 117 členů, kteří byli rozděleni do 5 aerobikových skupin. Zde společně nacvičovali soutěžní choreografie. Přípravy jsou vždy velmi náročné.
DDM Sluníčko aerobic
 

 
 

Nejdůležitější je nápad, od kterého se vše odvíjí, pak se připravuje a mixuje hudba, navrhují kostýmy a tvoří pomůcky pro danou sestavu. A už se jen trénuje a trénuje a zase trénuje. Čas letí vždy jako bláznivý a než se nadějeme, jsou tady závody. První soutěže jsou plné očekávání. S jakou sestavou přijedou ostatní družstva? S kolika týmy se budeme ve skupině potkávat? Bude se sestava líbit porotě? Plno otázek, na které před soutěží neznáme odpovědi. Víme jen, že si to pořádně užijeme a předvedeme ty nejlepší výkony.

Píle a dřina se vyplatila a byla oceněna na nejedněch závodech vysokými body od poroty. Sestavu nejmladších nacvičilo 22 děvčat. Má název „Češi, to toho!“ Všechny nás tato sestava vtáhla a získala spoustu fanoušků. Děvčata vybojovala spoustu krásných umístění. 7 x 1. místo, 2 x 2. místo, cenu TJ Jiskra Otrokovice a na posledních finálových závodech v Praze Česko se hýbe, získala další 1. místo a stala se mistry ČR v této soutěži. V mladší skupině cvičilo celkem 29 děvčat, která nacvičila sestavu s názvem „Santova dílna“. I tato sestava sklízela samá přední umístění. Je radost sledovat výrazy děvčat, jak si sestavu při cvičení užívají, jak je jich plná plocha a každý ví, kde má své místo. „Santova dílna“ získala 3 x 1. místo, 7 x 2. místo a na republikovém finále v Praze Česko se hýbe 1. místo z 18 týmů a stala se taktéž mistry ČR v této soutěži ve své kategorii.  Ve střední skupině cvičilo 23 děvčat. Sestava nesla název „Torero Espaňol“. Už podle názvu je patrné téma sestavy, a to španělští toreadoři. V této skupině se vytvořila skvělá parta, která na sobě chce pracovat, zlepšovat se a pořádně si to vždy užít. Děvčata získala 5 x 1. místo, 1 x 2. místo, 1 x 3. místo a 1 x 4. místo. Na finále Česko se hýbe v Praze, skončila na 4. místě ze 17 týmů z celé ČR. Naše nejstarší skupina děvčat, kterých bylo 17, nacvičila sestavu James Hunt a Niki Lauda „Rivalové“. Radost sledovat jejich vystoupení na soutěžích, ze kterých nám až mrazilo. I tato sestava se v tak velké konkurenci ostatních týmů vůbec neztratila a získávala taktéž přední umístění. 2 x 1. místo, 3 x 2. místo, 2 x 3. místo a na republikovém finále „Česko se hýbe“ v Praze 1. místo a stala se mistry ČR. Navíc na mezinárodní přehlídce získala děvčata s touto sestavou Cenu sympatie. Poslední skupinou AT Tlumačov je skupinka dospělých s názvem „Megaveloši“, kteří nacvičili sestavu „Vítejte na palubě“. I oni se zúčastnili několika soutěží a přehlídek. Získali 1 x 3. místo, 1 x 2. místo a navíc Cenu poroty. Je to skvělá parta, která si to pořádně užívá. Je nám nesmírně líto, že tahle soutěžní sezóna už končí. Byl to skvělý soutěžní rok. Děkujeme za podporu jak rodičům, kteří byli skvělí, tak sponzorům, kteří náš klub podporují.  Samozřejmě velké poděkování patří trenérům za jejich trpělivost, odhodlání a skvělý přístup. Míši Daňkové – trenérka skupiny nejmladší, Nikči Filákové – trenérka skupiny mladší, střední a Hani Hlobilové – trenérka skupiny nejstarší. Moc všem děkuji a těším se na další aerobikovou sezónu 2018/2019.

 

 

Zpracovala: Hana Hlobilová, vedoucí odloučeného pracoviště Tlumačov DDM Sluníčko Otrokovice,

trenérka skupiny nejmladší, mladší, střední, nejstarší a Megaveloši       

 

Odkazy

 
Zveřejnil: Bc. Romana Stehlíková
Vytvořeno / změněno: 29.6.2018 / 29.6.2018 | Zveřejnit od-do: 29.6.2018-5.8.2018

Líbí se?

 62% |  38%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • NÁMĚSTÍ 2018 - SUK VOLOK
  22.7.2018 16:00 - 22.7.2018
  Pokračování letního cyklu koncertů na náměstí 3. května před Besedou. Suk Volok je zlínská hudební skupina hrající vlastní písně s poetickými texty na pomezí kytarového alternativního rock popu. Původní hudební trio, které vzniklo v roce 2012 na troskách kapely PRÁZDNÉ OBALY, hraje po příchodu kytaristy a rodáka z Otrokovic Martina Wicherka ve složení: Lukáš Seďa – kytara, zpěv, Martin Wicherek – kytara, Roman Januška – baskytara, Petr Halašta – bicí V současné době je kapela ve fázi příprav nahrávání prvního regulérního alba.
  Typ akce: Kulturní akce
 • NÁMĚSTÍ 2018 - JAMTOUR
  5.8.2018 16:00 - 5.8.2018
  Další hudební odpoledne na náměstí před Besedou bude patřit kroměřížskému folkrockovému sdružení JAMTOUR. Na scéně působí přes deset let, od repertoáru, který zahrnoval písně skupin Marsyas, ETC… či Blues Session se v poslední době posouvá k vlastní tvorbě. V současnosti se kapela intenzivně věnuje natáčení debutového CD, které by mělo vyjít na podzim. Na náměstí vystoupí JAMTOUR v sestavě: Radislav Štěpán - kytara, foukací harmonika, zpěv, Jana Štěpánová - zpěv, rytmika, Marek Vymlátil - kontrabas, Libor Mlodzik - elektrická kytara, Petr Žůrek - bicí.
  Vstup volný, občerstvení.
  Typ akce: Kulturní akce
 • NÁMĚSTÍ 2018 - JAZZBOOK
  19.8.2018 16:00 - 19.8.2018
  Pokračování pohodových letních koncertů na náměstí 3. května před Besedou. JAZZBOOK jako dixielandová hudební skupina vznikl dne 29. 9. 2009 u příležitosti hudebního festivalu „V Lukovečku na kopečku“. Zde vystoupil v improvizovaném složení a v podstatě tak již zůstal. Kapela se skládá z bývalých zlínských profesionálních i amatérských hudebníků, kteří prošli mnoha hudebními žánry, a dalo by se říci, na sklonku hudební kariéry hrají hudbu, se kterou vlastně začínali a tou je dixieland. JazzBook je pravidelným hostem Otrokovických letních slavností, kde hrává dopoledne během plavby na lodi Morava.
  Vstup volný, občerstvení.
  Typ akce: Kulturní akce
 • DIVADLO NA VODĚ - MÝDLO
  23.8.2018 20:00 - 23.8.2018
  Trojice vězňů na jedné cele, znamenitý bachař a svědomitá ředitelka věznice. Co dodat víc? Nechte se překvapit! :-) Vězeňská komedie Jiřího Grambala v podání divadla METEORA ze Vsetína se odehrává na palubě lodi Morava, nadšení diváci vše sledují ze břehu z improvizovaného hlediště…
  Vstupné dobrovolné, občerstvení.
  Typ akce: Kulturní akce
 • FEDO 2018
  31.8.2018 16:00 - 31.8.2018
  Speciální koncert, pořádaný v rámci 19. mezinárodního festivalu dechových a folklorních souborů FEDO 2018. Představí se v něm rakouská dechová hudba "Stadtkapelle Leibnitz" a polský lidový taneční soubor “Zespół Tańca Ludowego Kościelec".
  MĚSTSKÁ KAPELA LEIBNITZ má dlouhou historii, počátky orchestru sahají až do roku 1877. V dnešní době je jednou z nejúspěšnějších kapel mezi více než 30 dechovými soubory v oblasti Leibnitz. Program je tvořen nejen tradiční dechovou hudbou, ale také klasickými a moderními skladbami. Dirigent Mario Hofer se neustále snaží nabízet posluchačům různorodý a zábavný program.
  SOUBOR LIDOVÉHO TANCE KOŚCIELEC Soubor předvádí národní a lidové tance z regionu velkopolského, lowiczkého, živieckého, slezského i lubelského, kterými přibližuje zvyky a slavnosti jednotlivých regionů. Taneční skupina z Kościelce vystoupila mnohokrát v zahraničí, v Německu, Ukrajině, Bělorusku, Bulharsku, Chorvatsku a Maďarsku. Vstup volný, občerstvení.
  Typ akce: Kulturní akce
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Červenec 2018 >>

týdenPoÚtStČtSoNe
26. týden2526272829301
27. týden2345678
28. týden9101112131415
29. týden16171819202122
30. týden23242526272829
31. týden303112345

Další akce


Anketa

Kde sledujete Městskou televizi Otrokovice?

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: stehlikova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 67


Městská televize on-line

Přehrávač


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém