Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Aktuální zpravodajství

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 92 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZveřejnil
21.8.2017Křest Žlutomodré rally se uskuteční v Otrokovické BESEDĚ v úterý 22. srpna
V pořadí čtvrtá publikace z dílny Dana Porazila pojednávající o historii československé a české rally bude slavnostně pokřtěna v úterý 22. 8. 2017 v Otrokovické BESEDĚ.
Bc. Romana Stehlíková
21.8.2017V září do práce na kole? Proč ne!
Evropský týden mobility je vynikající příležitostí nechat auta doma a do práce cestovat “na vlastní pohon”. Sedněte na kola, choďte pěšky nebo běhejte. Od 1. září se registrujte na webu https://www.dopracenakole.cz/. Alespoň během Evropského týdne mobility od 16. do 22. září se dopravujte do práce bezmotorově!
Bc. Romana Stehlíková
21.8.2017Mezinárodní házenkářský turnaj dorostenek se odehraje v Otrokovicích a Zlíně
Druhý ročník mezinárodního turnaje mladých házenkářek pro kategorie Mladší a Starší dorostenky se odehraje se od pátku 25. 8. do neděle 27. 8. 2017 vždy od 8 do 20 hodin ve sportovních halách v Otrokovicích a ve Zlíně. Přijďte se pobavit sportem a podpořit děvčata ve hře.
Bc. Romana Stehlíková
21.8.2017Město finančně podpořilo ADRU
Padesátitisícovou dotací podpořila otrokovická radnice činnost Dobrovolnického centra ADRA. Rozhodli o tom členové Rady města Otrokovice na svém posledním jednání.
Bc. Romana Stehlíková
17.8.2017Evropský týden mobility nabídne spoustu zajímavých akcí
Evropský týden mobility již tradičně proběhne po celé Evropě ve dnech 16. – 22. září a završí ji Den bez aut. V Otrokovicích však doprovodné akce potrvají celých deset dní. Program kampaně odstartuje již v pátek 15. září 2017 zahradní slavností a cyklojízdou a zakončen bude během víkendu 23. - 24. září 2017 interaktivní výstavou her a stavebnic. Evropský týden mobility se letos zaměří na „Čistou, sdílenou a inteligentní mobilitu“. Takže nastartujte koloběžky a přiberte spolujezdce – aktuálním heslem je: „Sdílením vpřed!“
Bc. Romana Stehlíková
17.8.2017Podpořte svým podpisem urychlení dostavby dálnice D55
Výstavbu nejen otrokovické dálnice D55, ale třeba dálnice D49 z Hulína blokují už několik let ekologičtí aktivisté. Na podporu obou dálnic vznikla petice, kterou můžete podpořit na internetové adrese www.infrastrukturamorava.cz.
Bc. Romana Stehlíková
17.8.2017Úspěch veslařů na Mistrovství světa a mezinárodní regatě juniorů
Zatímco ostatní v červenci odpočívali, Radima Hladíka a Valentýnu Solařovou čekala po tvrdém tréninku reprezentace České republiky, a tím i Otrokovic.
Bc. Romana Stehlíková
16.8.2017Město nabízí pronájem prostor k podnikání na Bahňáku
Město Otrokovice vyhlašuje výběrové řízení na pronájem prostor sloužících k podnikání nacházejících se v přízemí budovy č. p. 950, ul. Tylova, Otrokovice, nacházející se na pozemku parc. č. st. 703/2 v k. ú. Otrokovice, o celkové výměře 117,50 m2. Dříve prostory sloužily k účelu: prodejna sportovních potřeb a kol. Prostory jsou zkolaudovány jako prodejna a servis jízdních kol.
Bc. Romana Stehlíková
16.8.2017Oznámení o příležitostném prodeji alkoholických nápojů
Vzhledem k opakovaným dotazům, a pro zvýšení obecného povědomí o zákonné povinnosti při příležitostném prodeji alkoholických nápojů podle §14 zákona č. 65/2017 Sb., o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek (protikuřácký zákon) v době konání kulturních akcí, zveřejňujeme toto oznámení. Jde o prevenci před případnými sankcemi, které vyplývají z pozdního oznámení nebo neoznámení tohoto prodeje.
Bc. Romana Stehlíková
15.8.2017Pojeďte s námi na kole z Dubnice do Otrokovic
Jezdíte rádi na kole? Zajímá vás, za jakou dobu zvládnete ujet devadesátikilometrovou trasu? A je vám více než osmnáct let? V tom případě vám nic nebrání, abyste se přihlásili na druhý ročník silniční hobby cyklojízdy Dubnica nad Váhom – Otrokovice, která se uskuteční 9. září 2017. Servis pro cyklisty je zajištěn a registrace je zdarma. Neváhejte, počet míst je omezen.
Bc. Romana Stehlíková
15.8.2017Prodej městských nástěnných kalendářů na rok 2018 je zahájen
V příštím roce uplyne sto let ode dne, kdy byl 28. října 1918 prohlášen samostatný Československý stát. K příležitosti tohoto kulatého výročí vydalo město Otrokovice nástěnný kalendář mapující historii našeho města. Prodej kalendáře byl výjimečně zahájen v měsíci červenci 2017 na Letních otrokovických slavnostech. Nyní je k dostání v Turistickém informačním centru Otrokovice za 115 korun.
Bc. Romana Stehlíková
14.8.2017Město podporuje občanskou iniciativu proti zápachu ve městě
Otrokovická radnice pokračuje ve svých snahách bránit občany města proti silnému zápachu, který se stále vyskytuje na území našeho města, zejména v části Bahňák. Dalším krokem radnice je aktivní podpora občanské iniciativy Petice proti zápachu. „Občané Otrokovic, připojte se. Každý podpis má váhu!“ vyzývá petiční výbor.
Bc. Romana Stehlíková
2.8.2017Na části území Zlínského kraje je kvůli africkému moru prasat vyhlášen stav nebezpečí
Hejtman Zlínského kraje vyhlásil na dobu od 31. července do 29. srpna 2017 v souladu se zákonem o krizovém řízení stav nebezpečí z důvodu nebezpečí rozšíření afrického moru prasat.
Mgr. Jiří Turčín, MPA
3.8.2017Méně dětí žijících mimo rodinu
Nová sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi v regionu Zlínsko
Mgr. Jiří Turčín, MPA
28.7.2017Komise místních částí se začínají plnit zájemci
Zapojit aktivní obyvatele z jednotlivých částí našeho města a dát jim příležitost přenášet podněty z dané místní části Radě města Otrokovice. To je hlavním cílem zřizování komisí místních částí.
Bc. Romana Stehlíková
28.7.2017Otrokovice se zařadily mezi filmové obce
Certifikát Filmová obec je poskytována takovým obcím a městům, jež nabídnou vstřícný přístup filmařům, kteří mají zájem natáčet na jejich území. Otrokovice se nově zařadily do seznamu těchto obcí.
Bc. Romana Stehlíková
28.7.2017Mateřské centrum Klobouček nabízí hlídání dětí, zatímco rodiče vyřizují úřední záležitosti
Potřebujete si vyřídit řidičský průkaz, ověřit podpis, zaregistrovat vozidlo nebo vystavit živnostenský list na Městském úřadě v Otrokovicích? Už čtyři roky nabízí městský úřad službu pro rodiče, pokud nemají zajištěno hlídání pro své děti na dobu nutnou k vyřízení jakékoliv úřední záležitosti. A to zcela zdarma.
Bc. Romana Stehlíková
27.7.2017Zápach obtěžuje občany našeho města
Konec června a července byl pro obyvatele části Bahňáku, Kolonky a pracovníky podniků v lokalitě Kučovaniny obdobím, kdy se nepravidelně, ale převážně v nočních a časných ranních hodinách objevoval velmi často silný, obtěžující zápach.
Bc. Romana Stehlíková
26.7.2017Teplárna provádí údržbu technologií
I když léto ještě nekončí, v Teplárně Otrokovice už probíhají přípravy na novou topnou sezonu. Provádí se pravidelná údržba, opravy a revize výrobních zařízení i tepelných sítí.
Bc. Romana Stehlíková
26.7.2017Město nabízí prostory k pronájmu přímo na náměstí
Město Otrokovice vyhlašuje výběrové řízení na pronájem prostor sloužících k podnikání nacházejících se v přízemí budovy č. p. 1342, nám. 3. května, Otrokovice, nacházející se na pozemku parc. č. st. 2554 v k. ú. Otrokovice, o celkové výměře 117,40 m2. Prostory naposledy sloužily k účelu nájmu jako prodejna masa a masných výrobků. Město Otrokovice vyhlašuje výběrové řízení za následujících podmínek:
Bc. Romana Stehlíková
18.7.2017Krajská hygienická stanice srovnává kvalitu vody v přírodních koupalištích
Koupání patří bezesporu k nejatraktivnějším aktivitám využití volného času člověka. Dnešní životní styl s sebou přináší pro člověka stále větší duševní zátěž, stres a proto je možnost koupání ve volné přírodě, které umožňuje příjemnou rekreaci, relaxaci a sportovní vyžit stále vyhledáváno.
Bc. Romana Stehlíková
18.7.2017Ohlédnutí za Otrokovickými letními slavnostmi
Víkend plný hudby, her, závodů, kultury a sportu přinesly Otrokovické letní slavnosti. Již po šesté nabídla otrokovická radnice ve spolupráci s Otrokovickou BESEDOU obyvatelům a návštěvníkům města bohatý program, kde si každý mohl vybrat zábavu podle své chuti.
Bc. Romana Stehlíková
18.7.2017Oprava kruhového objezdu na Baťově si vyžádá objížďky
Na první týden v srpnu byl stanoven termín opravy kruhové křižovatky na Baťově u čistírny odpadních vod. Od 31. července do 6. srpna 2017 budou muset řidiči jet po stanovené objízdné trase.
Bc. Romana Stehlíková
18.7.2017Místní akční skupina Severní Chřiby a Pomoraví schválila novou strategii
V uplynulém měsíci se konala valná hromada Místní akční skupiny (MAS) Severní Chřiby a Pomoraví na niž byla definitivně schválena Strategie komunitně vedeného místního rozvoje pro období do roku 2020. MAS v současné době tedy může konečně intenzivně pracovat na přípravě výzev.
Bc. Romana Stehlíková
14.7.2017Otrokovičané přišli zavzpomínat na Tomáše Baťu
Přibližně čtyřicítka obyvatel Otrokovic se sešla u pomníku Tomáše Bati v průmyslovém areálu TOMA, aby uctila památku tohoto obuvnického velikána. 12. července 2017 uplynulo 85 let od leteckého neštěstí, jenž se stalo osudným Tomáši Baťovi a jeho pilotovi Jindřichu Broučkovi.
Bc. Romana Stehlíková

Zobrazeno je 25 z celkem 92 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuální zpravodajství

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • ŽLUTOMODRÁ RALLY - křest knihy o Barum Rally
  22.8.2017 18:00, velký sál Otrokovické BESEDY
  Fotoklub Beseda Otrokovice zve širokou veřejnost na slavnostní křest knihy o Barum Rally za přítomnosti autora Dana Porazila a soutěžních jezdců, spojený s autogramiádou, výstavou fotografií Fotoklubu a s prohlídkou soutěžních vozů. Žlutomodrá rally (Yellow Blue Rally) - to je 600 stran fotografií, komentářů, vyprávění a kompletních výsledků z této nejpopulárnější české soutěže. Knihu je možné na místě zakoupit za zvýhodněnou cenu.
  Vstup volný.
  Typ akce: Kulturní akce
 • IN-LINE ZÁVODY
  26.8.2017 9:00, Městský in-line ovál Otrokovice-Trávníky
  Přijďte fandit bruslařům na 3. kolo Otrokovického in-line poháru!
  Typ akce: Sportovní akce
 • RODRIGO RODRIGUEZ
  26.8.2017 19:00, velký sál Otrokovické BESEDY
  Bratrská jednota baptistů Zlín pořádá kytarový koncert RODRIGO RODRIGUEZ.
  Světoznámý kytarista opět v České republice. Přijďte si poslechnout jeho výjimečný talent a zajímavý osobní příběh. Více na www.rodrigo-koncert.cz
  Typ akce: Kulturní akce
 • Rozloučení s prázdninami aneb SRPNOVÁ NOC
  26.8.2017 20:00
  Tradiční taneční zábava se skupinou PREMIER a diskotékou Dalibora Dědka. Program na dvou pódiích. Kvalitní občerstvení zajištěno!

  Vstupné 100 Kč.
  Typ akce: Kulturní akce
 • ROZLOUČENÍ S PRÁZDNINAMI
  27.8.2017 14:00
  Přijďte se rozloučit s prázdninami v neděli 27.8.2017 od 14 hodin do Lanáčku Otrokovice. Bude zde spoustu her, tance a další zábavy.
  Typ akce: Ostatní
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Srpen 2017 >>

PoÚtStČtSoNe
31. týden31123456
32. týden78910111213
33. týden14151617181920
34. týden21222324252627
35. týden28293031123
36. týden45678910

Další akce


Anketa

Kterou část Otrokovických letních slavností si nejvíce užijete?

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: stehlikova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 169


Městská televize on-line

Přehrávač


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém