Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto příjemné místo k
BYDLENÍ I PRÁCI
Město Otrokovice - foto příjemné místo k
BYDLENÍ I PRÁCI
Město Otrokovice - foto příjemné místo k
BYDLENÍ I PRÁCI
Město Otrokovice - foto příjemné místo k
BYDLENÍ I PRÁCI

Cesta: Titulní stránka > Město Otrokovice > Městské zpravodajství > Aktuální zprávy


Aktuální zpravodajství

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 92 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZveřejnil
29.5.2017Městské koupaliště s vyhřívanou vodou zahajuje provoz v úterý 30. května
Městské koupaliště Otrokovice
Každoročně na přelomu května a června zahajuje provoz Městské koupaliště na Baťově. Vzhledem k teplému počasí bude letos otevřeno již koncem měsíce května. Od úterý 30. května 2017 od 10 hodin si mohou návštěvníci zaplavat v bazénu s vyhřívanou vodou. Podmínkou provozu v dalších dnech je pouze teplé počasí bez bouřek a deště.
Bc. Romana Stehlíková
26.5.2017Informace o aplikaci postřiku proti komárům
město Otrokovice
Oznamujeme, že v úterý 30. 5. 2017 ve večerních hodinách proběhne v Otrokovicích na Baťově zásah proti komárům.
Bc. Romana Stehlíková
26.5.2017Cena pro Zdenu Wasserbauerovou za šanci na nový a plnohodnotný život
Zdena Wasserbauerová
Osobnost města Otrokovice Zdena Wasserbauerová se s nezdolnou energií věnuje přednáškám a náborům dárců kostní dřeně. Do národního registru se jí podařilo dovést deset tisíc potenciálních dárců. Pět desítek z nich již darovalo kostní dřeň leukemikům po chemoterapii, čímž jim zachránili život a umožnili uzdravení. Dne 23. května získala celostátní ocenění Via Bona za výjimečné filantropické počiny, kterou vyhlásila Nadace Via.
Bc. Romana Stehlíková
25.5.2017Děti si před prázdninami opět zařádí
Pozvánka na Prázdninové řádění
Přijďte fandit dětem při „Prázdninovém řádění“ projektu „Zdravý pohyb do škol“! Ve středu 21. června 2017 pořádají základní školy ve spolupráci s městem Otrokovice společně se zástupci sportovních klubů a oddílů pracujících s mládeží na území Otrokovic další ročník této velkolepé sportovní události. Začíná se v 16 hodin ve Sportovním areálu Baťov.
Bc. Romana Stehlíková
25.5.2017Vyhlášení vítězů soutěže Do práce na kole se letos uskuteční v Otrokovicích
Pozvánka na vyhlášení vítězů soutěže Do práce na kole
Soutěžní měsíc kampaně Do práce na kole 2017 je v plném proudu. V květnu jezdí do práce na kole 81 týmů, což je 507 pracovníků z různých firem a institucí ve Zlíně, Otrokovicích a blízkém okolí. Vyhlášení výsledků a předání cen vítězům za týmy, které se přihlásily ve dvou uvedených městech, se bude konat v úterý 6. června 2017 od 16:30 hodin na nám. 3. května v Otrokovicích.
Bc. Romana Stehlíková
22.5.2017Děti oslaví svůj den v parku u polikliniky
Pozvánk na Den dětí
Poslední květnový den bude patřit dětem. Ve středu 31. května 2017 mohou vzít rodiče své ratolesti na oslavu Dne dětí do parku před Městskou polikliniku Otrokovice. Zábavné odpoledne se uskuteční od 15 do 18 hodin.
Bc. Romana Stehlíková
22.5.2017Otrokovice hledají svého Goťáka
Pozvánka na soutěž Otrokovice mají talent
Srdečně zveme veřejnost ke strávení příjemného středečního odpoledne u příležitosti finále pěvecké soutěže Otrokovice mají talent aneb hledá se otrokovický Goťák. Pátý ročník městské soutěže v sólovém zpěvu bude zahájen ve středu 31. května 2017 v 18 hodin ve velkém sále Otrokovické BESEDY.
Bc. Romana Stehlíková
19.5.2017Běh o čokoládovou tretru se uskuteční poprvé i v Otrokovicích
Pozvánka
Čokoládové běhání je otevřená běžecká soutěž pro děti od 0 do 11 let z řad široké veřejnosti. Má kořeny v Ostravě, ale již pět let se koná v dalších 18 městech České republiky. Ve středu 24. května 2017 se na Stadionu TJ Jiskra Otrokovice uskuteční poprvé v historii závod dětí a žactva o Čokoládovou tretru i v našem městě. Účast na Čokoládové tretře je zdarma pro všechny.
Bc. Romana Stehlíková
19.5.2017Přijměte pozvání na poslední letošní besedu vedení města s veřejností
logo města
V první polovině letošního roku si otrokovičtí radní naplánovali setkání s veřejností ve všech částech našeho města. Letos naposled budou radní připraveni odpovídat na dotazy občanů, a to v pondělí 5. června 2017 od 17 hodin ve zbrojnici SDH v Kvítkovicích. Zváni jsou všichni obyvatelé Otrokovic, především z Kvítkovic.
Bc. Romana Stehlíková
18.5.2017Na budově radnice vlaje černá vlajka
Věra Kramářová
V neděli 14. května zemřela ve věku nedožitých 83 let obyvatelka města Otrokovice, bývalá kronikářka města paní Věra Kramářová.
Bc. Romana Stehlíková
18.5.2017Cyklisté si dali v otrokovické radnici kávu na triko
Účastníci kampaně Do práce na kole - Káva na triko
V Otrokovicích se také rozhodli podpořit kampaň „Do práce na kole“ doprovodnou akcí „Káva na triko“. Letos poprvé pozvali zástupci města soutěžící na kávu do budovy otrokovické radnice. Každý, kdo přijel ve středu v odpoledních hodinách v soutěžním tričku, dostal kávu a další drobné občerstvení.
Bc. Romana Stehlíková
18.5.2017Projekce filmů ZFF budou i v Otrokovicích
logo ZFF
Také letos zažijí Otrokovičané atmosféru filmového festivalu pro děti a mládež ZFF. Ten se sice odehrává 26. května až 3. června ve Zlíně, některé projekce pro školy budou ale také v Otrokovicích – v pondělí 29. května budou mít žáci možnost potkat se s herci a tvůrci českého filmu Dukátová skála. Pro veřejnost se chystá den otevřených dveří v Městské televizi Otrokovice a letní kino v parku před poliklinikou – v sobotu 27. května od 21 hodin se promítá český film Bába z ledu.
Bc. Romana Stehlíková
18.5.2017Od června čeká majitele aut několik novinek
Registrační značky - ilustrační foto
Významnou změnu v rámci registrace vozidel přináší od června novela zákona č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, změnou zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a změně některých souvisejících zákonů (zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla), ve znění zákona č. 307/1999 Sb.
Bc. Romana Stehlíková
18.5.2017Požár v areálu Toma je pod kontrolou. Hašení stále probíhá
Požár v průmyslovém areálu TOMA
Ve středu 17. května po 22. hodině došlo v Otrokovicích v průmyslovém areálu Toma k rozsáhlému požáru. Na místě zasahovala stovka hasičů, byl vyhlášen III. stupeň požárního poplachu. V tuto chvíli hasební zásah pokračuje, probíhají dohašovací práce. Po dobu požáru nedošlo k ohrožení zdraví obyvatel města.
Bc. Romana Stehlíková
17.5.2017Město vyhlašuje výběrové řízení na stánek pro prodej občerstvení v areálu Štěrkoviště
Rekreační oblast Štětkoviště
Město Otrokovice vyhlašuje výběrové řízení na pronájem prostor sloužících k podnikání, umístěných v areálu rekreační oblasti Štěrkoviště v objektu bez č.p., nacházející se na pozemku parc.č.st.2692 v k.ú. Otrokovice, o celkové výměře 16 m2 a dále část pozemku parc. č. 3359/1 v k.ú. Otrokovice včetně zpevněné venkovní plochy o výměře 18,5 m2. Uvedené prostory budou sloužit k účelu užívání jako stánek pro prodej nápojů, cukrovinek a zmrzliny. Město Otrokovice vyhlašuje výběrové řízení za následujících podmínek:
Bc. Romana Stehlíková
17.5.2017Ženský pěvecký sbor rozdává radost doma i v zahraničí
Ženský pěvecký sbor v Dubnici nad Váhom
Ženský pěvecký sbor, jenž působí v našem městě 50. rokem, zahájil letošní sezónu sérií vystoupení. Dne 30. dubna zavítal do družebního města Dubnica nad Váhom, kde zpestřil májové oslavy trojicí koncertů. Patří se touto cestou poděkovat vedení města za velmi vřelé přijetí a pohostinnost, jaké se nám dostalo.
Bc. Romana Stehlíková
16.5.2017Mažoretky představí v Otrokovicích velkolepou podívanou
Pozvánka
Barevné kostýmy, mažoretkové či twirlingové hůlky, úsměvy ve tvářích a taneční pochody. To všechno patří neodmyslitelně k soutěži mažoretek, která se do Otrokovic opakovaně vrací. I v letošním roce bude možné spatřit pochodové defilé v sobotu 27. května ve veřejném prostranství ve městě, a pódiové formace můžete obdivovat ve sportovní hale Střední odborné školy Otrokovice.
Bc. Romana Stehlíková
12.5.2017Otrokovické děti zvítězily ve Visegrádských sportovních hrách
Otrokovický tým
Dva dny plné her a sportu zažívalo v Otrokovicích sto dvacet dětí ze států visegrádské čtyřky. Soutěžící se utkali v kopané, vybíjené a atletických disciplínách. Nad slovenskou Dubnicí nad Váhom zvítězil celkově o jeden bod otrokovický tým. Putovní pohár letos zůstává doma.
Bc. Romana Stehlíková
12.5.2017Informace o dopravním omezení na Baťově
město Otrokovice
V sobotu 27. května 2016 od 8.00 do 13.00 hodin bude úplně uzavřen provoz na tř. Tomáše Bati (na silnici č. III/36746) v Otrokovicích. Důvodem je pořádání kulturní a společenské akce „Mistrovství Moravy a Slezska – Národní šampionát mažoretek“. Objízdná trasa bude vedena po místních komunikacích přes ulici Ml. Stavbařů a Štěrkoviště.
Bc. Romana Stehlíková
12.5.2017Otrokovický SENIOR opět nabízí bezplatnou pomoc lidem s demencí a jejich pečujícím
Pozvánka
V SENIORu Otrokovice funguje od roku 2015 CENTRUM POMOCI, jehož cílem je pomáhat lidem s demencí a jejich rodinným pečujícím. V pondělí 5. června 2017 se uskuteční od 16 do 18 hodin další setkání rodinných pečujících v SENIORu Otrokovice, budově C, vedle Společenského domu. Setkání je určeno pro ty, kteří mají s tímto tématem osobní zkušenost nebo je tato problematika zajímá.
Bc. Romana Stehlíková
12.5.2017Kávu na triko si mohou dát soutěžící v otrokovické radnici
Pozvánka na kávu na triko
Motivační soutěž Do práce na kole odstartovala začátkem května. Pro soutěžící se již stalo tradicí, že si mohou dát kávu na triko. Letos poprvé bude tato možnost i v otrokovické radnici. Přijeďte v soutěžním tričku Do práce na kole 2017 ve středu 17. května do přízemí radnice v Otrokovicích v době od 15 do 17:30. Dostanete výbornou kávu!
Bc. Romana Stehlíková
11.5.2017Ceny za Městské koupaliště a Rekreační oblast Štěrkoviště zůstávají i letos stejné
Městské koupaliště
O tom, že se ceny venkovního koupání v Otrokovicích nezvýší, rozhodli radní na včerejším jednání. Městské koupaliště Otrokovice bude veřejnosti otevřeno podle klimatických podmínek a Rekreační oblast Štěrkoviště mohou návštěvníci využívat neomezeně.
Bc. Romana Stehlíková
11.5.2017Omezení provozu Mateřské školy Otrokovice v letních měsících
logo MŠO
Kromě čtyř pracovních dnů bude přes letní prázdniny zabezpečen chod Mateřské školy Otrokovice. V měsících červenci a srpnu 2017 mohou děti pracujících rodičů navštěvovat dvě zařízení otrokovické školky. MŠ J. Jabůrkové 1389 a MŠ J. Žižky 1356 budou otevřeny kromě pondělí až čtvrtku 28. – 31. srpna 2017. Na tyto dny se musí rodiče připravit a zajistit pro své děti hlídání.
Bc. Romana Stehlíková
11.5.2017Výtvarný spolek Rozumění vystavuje v Městském divadle Zlín
Jiří Holub, Petr Klokočka
V úterý 9. května v 17 hodin byla slavnostně zahájena výstava s názvem „Před oponou“ spolku Rozumění ve zlínském divadle. Vernisáž zahájil Ženský pěvecký sbor pod vedením pana Marka Obdržálka.
Bc. Romana Stehlíková
11.5.2017Senioři se sešli v Otrokovické BESEDĚ
předsedkyně klubů důchodců
Město Otrokovice je zřizovatelem tří klubů důchodců – na Baťově, v Kvítkovicích a na Trávníkách. Senioři se v klubech věnují zájmovým činnostem a koníčkům, které odpovídají jejich věku a zálibám. Pořádají cestopisné přednášky, literární pásma, navštěvují divadlo, připravují ochutnávky, výstavky, cvičí paměť, jógu, atd.
Bc. Romana Stehlíková

Zobrazeno je 25 z celkem 92 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuální zpravodajství

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


Městská televize on-line

Přehrávač


Noviny


 
 

Hlavní nabídka sekce

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém