Znak města Otrokovice

Oficiální stránky města Otrokovice

Zapnutí grafického režimu

Hlavní nabídka

Mediální servis
Město a okolí
Městský úřad
Dokumenty města
Volené orgány
Potřebuji si vyřídit
Městská policie
Školství
Sociální péče, zdravotnictví
Životní prostředí
Volby, referendum, sčítání
Komunitní plánování
Důležité informace a odkazy

Mapa stránek
Prohlášení o přístupnosti
 

Aktuality

Děti ve školce využívají novou zahradu

Kopie č. - DSCN9485.JPG30.9.2014Mgr. Lenka Vaculová, tisková mluvčí Strom s ptačími hnízdy, pirátská loď nebo lezecká stěna – to jsou jen některé z nových herních prvků osazených v rekonstruované zahradě Mateřské školy Otrokovice v ulici Jožky Jabůrkové.

Otrokovická NADĚJE otevřela brány do pohádkové zahrady.

IMG_7114.jpg29.9.2014Mgr. Lenka Vaculová, tisková mluvčí Zahrada Domu NADĚJE v Otrokovicích ožila v pátek 26. září pohádkovými postavami při tradiční Zahradní slavnosti. I přes původní obavy návštěvníků z vývoje počasí, bylo přívětivé, a tak si všichni mohli užít odpoledne plné kouzel, hudby, dětských radostí a občerstvení.

Jiří Netík vystavuje v městské galerii

Pozvanka Netik1 net.jpg29.9.2014Mgr. Lenka Vaculová, tisková mluvčí Významný český řezbář, sochař a výtvarný pedagog Jiří Netík zahájí svou autorskou výstavu v Městské galerii Otrokovice. V pondělí 29. září v 18 hodin proběhne vernisáž výstavy, v 19 hodin bude následovat beseda s autorem.

Otevření zahrady MŠ J. Jabůrkové

10MSO logo.jpg29.9.2014Mgr. Lenka Vaculová, tisková mluvčí Po rozsáhlé rekonstrukci se v úterý 30. září v 15 hodin otevře dětem navštěvujícím školku zahrada Mateřské školy Otrokovice v ulici J. Jabůrkové u nádraží. Pro tento slavnostní den je připraven zajímavý program s vystoupením kouzelníka Šeklina, diskotékou i občerstvením. Děti si tak budou moci v plné parádě vyzkoušet všechny prvky, kterými zahrada nově disponuje.

Omezení funkčnosti telefonů

index.jpg26.9.2014Mgr. Lenka Vaculová, tisková mluvčí V pátek 26. září a v sobotu 27. září bude probíhat výměna telefonní ústředny Městského úřadu Otrokovice.

Cyklostezka do Kvasic je otevřena

98765432102.jpg26.9.2014Mgr. Lenka Vaculová, tisková mluvčí Čtyři a půl kilometru nového asfaltu mezi Otrokovicemi a Kvasicemi přibyly na mapách cyklostezek. Od dnešního dne je otevřena nová trasa, vedoucí po levém břehu řeky Moravy.

Michalská pouť již v neděli

katapult.jpg26.9.2014Mgr. Lenka Vaculová, tisková mluvčí Legenda českého rocku – skupina Katapult zahraje v neděli 28. září při Michalské pouti v parku před Společenským domem v Otrokovicích. Po celý den je připraven bohatý program.

ADRA hledá dobrovolníky

10adra.jpg25.9.2014Mgr. Lenka Vaculová, tisková mluvčí Baví Vás práce s lidmi, chcete pomoci a zároveň získat nové zkušenosti, přátele a kontakty? Staňte se dobrovolníkem! Dobrovolnické centrum ADRA Zlín hledá kamarády, společníky a zejména dobrovolníky pro klienty SENIORu, Naděje, Šlikru a Charity sv. Anežky Otrokovice.

Máneska bude mít nové šatní skříňky

0zs-manesova.jpg24.9.2014Mgr. Lenka Vaculová, tisková mluvčí Otrokovičtí radní dnes schválili rekonstrukci šaten ZŠ Mánesova. Investice by neměla překročit 1,3 milionu korun. K realizaci by mělo dojít v době jarních prázdnin.

Prezident Zeman diskutoval s občany v Otrokovicích

aa.jpg24.9.2014Mgr. Lenka Vaculová, tisková mluvčí Jedinečnou příležitost stanout tváří v tvář prezidentu ČR Miloši Zemanovi a položit mu otázku na libovolné téma, měli dnes občané i návštěvníci Otrokovic, kteří přišli ve 14 hodin na náměstí 3. května v centru města.

Lidé bez domova změřili síly ve stolním tenise

index.jpg23.9.2014Mgr. Lenka Vaculová, tisková mluvčí Hbitou ruku i přesnost na míčku měla možnost prověřit téměř dvacítka hráčů při třetím ročníku turnaje ve stolním tenise Samaritán 2014, který se uskutečnil v herně TJ Jiskra Otrokovice na Baťově.

Charitativní módní přehlídka pomůže nemocným dětem

přehlídka.jpg23.9.2014Mgr. Lenka Vaculová, tisková mluvčí V Otrokovicích se uskuteční charitativní Módní přehlídka návrhářky Lenky Holotíkové. Celý výtěžek ze vstupného poputuje ihned po skončení akce prostřednictvím Zdeny Wasserbauerové na pomoc léčby onkohematologicky nemocných dětí na Otrokovicku.

Naděje pořádá pohádkovou zahradní slavnost

nadeje1.jpg22.9.2014Mgr. Lenka Vaculová, tisková mluvčí Zahradní slavnost v netradičním pohádkovém duchu připravila na pátek 26. září otrokovická pobočka Naděje. Od 15 hodin bude v zahradě domova připraven bohatý program, ve kterém nebudou chybět pohádkové postavy i soutěže o poklad tajemné truhly.

Den bez aut se přesouvá na dopravní hřiště

index.jpg22.9.2014Mgr. Lenka Vaculová, tisková mluvčí Dnešní zábavné odpoledne pro děti i dospělé „Den bez aut“ probíhající v rámci Evropského týdne mobility se kvůli podmáčenému terénu přesouvá z parku před poliklinikou na dětské dopravní hřiště na Trávníkách. Pro veřejnost je připravena řada aktivit i atrakce pro děti.

Wellness bude pro seniory opět zdarma

index.jpg22.9.2014Mgr. Lenka Vaculová, tisková mluvčí Každoročně připravuje město Otrokovice v rámci Mezinárodního dne seniorů připadající na 1. října den otevřených dveří ve Sportovním areálu Baťov. Občané nad 60 let si v tento den mohou objednat na termín 7. října nabízené služby zdarma.
1 2 3 4 5