Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Otrokovické letní slavnosti 2019 nabídnou program všem generacím

Je to tady! Další, v pořadí již 8. ročník Otrokovických letních slavností představuje hlavní hvězdy třídenního festivalu. Program zaujme děti, mládež, dospělé i seniory. Přijďte se od 19. do 21. července pobavit do Otrokovic. Nebudete litovat.
Leták OLS
 

 
 

Otrokovické letní slavnosti se tradičně odehrávají ve více částech města. Hlavní velké pódium je jako obvykle situováno do parku před Společenským domem. V pátek se na něm představí v 18 hodin první kapela, domácí DLOUHÝ PROCES, následovat budou pražské rockerky APPLES a páteční program uzavře charismatický herec a zpěvák DAVID KRAUS a jeho BAND. V parku před poliklinikou je připraveno letní kino. Návštěvníci mohou zhlédnout oblíbenou českou komedii ŹENY V BĚHU od 21.30 hodin.

Nejnabitějším dnem je sobota. Již v 10 dopoledne zahájí den na velkém pódiu populární slovenská dechovka BOJNICKÁ KAPELA. Po poledním klidu pak od 16 hodin vyčaruje dětem úsměv na tváři KOUZELNICE RADANA a hudební část odpoledne následně vyplní písničkář JAKUB ONDRA, rockový kvintet ARRHYTHMIA nebo PETR KOLÁŘ s kapelou. Sobotní line-up završí známé hity k poslechu i tanci v podání skupiny WORLD ROXETTE TRIBUTE BAND - THE ROCKSET. Mezi koncertními sety pozdraví návštěvníky Slavností představitelé zahraničních partnerských měst.

Ani Kvítkovičtí v sobotu nepřijdou zkrátka. Dopoledne na malé scéně bude jako obvykle věnováno dětem a také příznivcům dechovky – bavit bude klaun na žebříku LA BAILA a poté SADOVANKA. Odpoledne si návštěvníci mohou vychutnat dívčí kapelu DĚVČICE, folk-rockový JAMTOUR nebo známou skupinu BRONTOSAUŘI REVIVAL. Během celého dne bude navíc pro zájemce otevřeno MINIMUZEUM HASIČSKÉ TECHNIKY.

Otrokovické letní slavnosti se ani letos neobejdou bez populárních závodů desetimístných DRAČÍCH LODÍ, které se konají na Štěrkovišti. Souběžně probíhá program i v přístavišti. Samozřejmostí jsou okružní jízdy výletní lodí MORAVA, jejíž plavbu výletníkům zpestří akustická hudba v podání kapel KLIKA NJ BLUES a JAZZBOOK. Ve stínu stromů vedle Společenského domu vystaví svá díla otrokovičtí umělci, výtvarníci ze spolku ROZUMĚNÍ a jejich hosté. Součástí této akce bude letos opět ukázkové pálení keramiky RAKU. A o druhém festivalovém večeru mohou diváci znovu zavítat do kina pod letní oblohou, promítat se bude další česká komedie - DVĚ NEVĚSTY A JEDNA SVATBA.

V neděli na Štěrkovišti pokračují závody DRAČÍCH LODÍ a od 10 hodin se fanoušci leteckých modelů mohou těšit na jejich tradiční přehlídku na modelářském letišti Bělov. Na hlavní pódium v parku na Bahňáku se program vrací v 15 hodin, kdy zde vypukne dětská animační show MAXPARÁDA. Otrokovické letní slavnosti 2019 poté zakončí známá dvojka bavičů TĚŽKEJ POKONDR.

 

Upozorňujeme, že vstupné na Otrokovické letní slavnosti je zdarma. Drobný poplatek uhradíte pouze za projížďku výletní lodí po Moravě a za vláček Moravský drak. Děti do 6 let mají vstup zcela zdarma i na tyto atrakce.

 

Podrobný program OLS 2019 bude zveřejněn v Otrokovických novinách, na webu Otrokovické BESEDY, venkovních bannerech, plakátech a v samostatných propagačních letácích.

 

 

 Více informací:

Romana Stehlíková

tisková mluvčí města Otrokovice

+420 723 606 758, +420 577 680 449

stehlikova@muotrokovice.cz

www.otrokovice.cz
 
Zveřejnil: Bc. Romana Stehlíková
Vytvořeno / změněno: 12.6.2019 / 12.6.2019 | Zveřejnit od-do: 12.6.2019-11.8.2019

Líbí se?

 62% |  38%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • SCREAMERS - Smím prosit?
  26.6.2019 19:00
  Lukáš Vyvlečka a travesti skupina Screamers uvádí
  SCREAMERS - Smím prosit?
  Známá travesti skupina SCREAMERS se vrací do Otrokovické BESEDY se zbrusu novým pořadem SMÍM PROSIT?. Půjde o večer plný tance a zpěvu na téma “elegance a rodinné hodnoty z pohledu etiky a reality”. Opět nebudou chybět imitace domácích i zahraničních zpěváků a zpěvaček, nejrůznější převleky, barevné kostýmy, či vtipné scénky. Těšit se můžete na slečny Paulu, Halinu, Lili, Sašu, Valerii a také na sympaťáka Láďu, který Vás tradičně provede celým pořadem.
 • Veřejné projednání analytické části plánu mobility
  27.6.2019 16:00
  Zajímá vás počet aut ve městě, jak jsou využívány jednotlivé druhy dopravy, nehodovost, stav dopravního systému ve městě nebo dopravní zátěže v Otrokovicích? Přijďte ve čtvrtek 27. června v 16 hodin do obřadní síně Městského úřadu Otrokovice. Na pořadu bude projednání analytické části plánu mobility.
  Otrokovice na podzim loňského roku nechaly zpracovat strategický dokument „Plán udržitelné městské mobility města Otrokovic“, jehož hlavním cílem je účinněji řešit problémy související s dopravou ve městě. Současně byly spuštěny webové stránky www.mobilita-otrokovice.cz, kde se mohou obyvatelé Otrokovic dozvědět více informací a zároveň zapojit se do plánování.
  Plán udržitelné městské mobility města Otrokovice bude zahrnovat všechny způsoby a formy dopravy v celém území, včetně dopravy veřejné a soukromé, osobní a nákladní, motorizované i nemotorizované, pohybu a parkování. V současné době zpracovatel ukončil sběr dat a může uzavřít analytickou část dokumentu.
 • SMÍCH NENÍ HŘÍCH
  1.7.2019 18:00
  Výstava kresleného i psaného humoru ze sbírek zlínského autora a lidového kreslíře Pavla Šmakala z Klečůvky. Můžeme společně nahlédnout do výběru prací jeho 55 leté rozmanité činnosti. Výstava je svým záběrem a pestrostí vhodná pro všechny generace - na své si přijdou i děti! Vernisáž s hudebním programem se koná ve foyer kinosálu v pondělí 1. 7. 2019 v 18 hodin za přítomnosti autora. Výstava potrvá do konce srpna.
 • NÁMĚSTÍ 2019 - O 18 MĚSÍCŮ POZDĚJI + SUNDAY SESSION
  7.7.2019 17:00
  Další pohodové odpoledne na náměstí před Besedou, tentokrát se známými zlínskými kapelami. O 18 MĚSÍCŮ POZDĚJI je parta ostřílených muzikantů v čele s Alešem „Šamanem“ Maděrou, hrající převážně vlastní tvorbu, ale také oblíbené písně Rolling Stones, Lennyho Kravitze či Sheryl Crow. Na zlínské hudební scéně působí “Osmnáctka” více než 25 let. Skupina SUNDAY SESSION byla založena poměrně nedávno, v roce 2016. Jde o multižánrové seskupení, v jehož repertoáru najdeme známé hity napříč hudebním spektrem, to vše v zajímavých funky, fusion či rockových úpravách. Na koncertech Sunday Session zní skladby Beatles, Erica Claptona, Queen, LP, Daftpunku, Janis Joplin a dalších.
 • OTROKOVICKÉ LETNÍ SLAVNOSTI 2019
  19.7.2019
  PÁTEK 19. 7.
  Park před hotelem Baťov – hlavní pódium
  • 18.00 – 19.00 DLOUHÝ PROCES / domácí folk-rocková lahůdka
  • 19.30 – 20.30 APPLES / pražská dívčí rocková banda
  • 21.00 – 22.30 DAVID KRAUS & BAND / známý herec a zpěvák + jeho kapela

  Park před poliklinikou
  • 21.30 – 23.00 Letní kino – Ženy v běhu
  / Česko 2019 – komedie, nevhodné pro děti do 12 let
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Červen 2019 >>

týdenPoÚtStČtSoNe
21. týden272829303112
22. týden3456789
23. týden10111213141516
24. týden17181920212223
25. týden24252627282930
26. týden1234567

Další akce


Anketa

Z kterého zdroje čerpáte informace o městě Otrokovice?

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: stehlikova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 4837


Přehled získaných dotací městem Otrokovice v období 2015-2018Městská televize on-line

Přehrávač


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém