Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Projekt: „Otrokovice - regenerace panelového sídliště Trávníky“

Město Otrokovice připravuje pro území sídliště Trávníky projekt, řešící celkovou regeneraci sídliště s možností čerpání dotací z programu Regenerace sídlišť Státního fondu podpory investic. Cílem projektu jako celku je postupné a koncepční řešení existujících problémů panelového sídliště seřazených do osmi plánovaných etap.
logo města Otrokovice
 

 
 

Projekt „Regenerace panelového sídliště Trávníky“ zahrnuje“:

 • CHODNÍKY - rekonstrukce stávajících a doplnění nových pěších komunikací se směrovými úprvami a doplnění nových chodníků v trasách vyšlapaných pěšin se zajištěním bezpečného pohybu pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace.
 • KOMUNIKACE - rekonstrukce stávajících komunikací, včetně směrových úprav a doplnění nových komunikací.
 • PARKOVACÍ STÁNÍ -  navýšení o cca 350 parkovacích míst na volných dostupných plochách v návaznosti na komunikace. Stávající parkovací stání budou rozšířena, doplněna a upravena.
 • DĚTSKÁ HŘIŠTĚ A SPORTOVIŠTĚ - vzniknout centrální hřiště s moderními herními prvky a sportoviště s umělými povrchy, menší lokální hřiště budou upravena. Na nových plochách jednotlivých hřišť s povrchem z lité pryže jsou navrženy moderní multifunkční prvky z kompaktních materiálů s dlouhou životností a minimální údržbou. V bezprostřední blízkosti hřišť a na vytipovaných oddělených plochách, jsou navrženy odpočinkové a relaxační zóny pro všechny věkové kategorie. Hřiště určená k likvidaci budou zrušena.
 • ZELEŇ -  celková revitalizace zeleně, kácení a náhradní výsadby v řešené ploše sídliště, výsadba listnatých stromů je doplněna nízkými výsadbami a trvalkovými záhony.
 • MOBILIÁŘ - doplnění laviček, odpadkových košů, kontejnerových zástěn.

V tištěné podobě je možné si situační návrh prohlédnout na plakátovacích plochách na Trávníkách u supermarketu Albert a u restaurace Srdcovka U Skleničky.

Děkujeme za Vaše názory, které prosím zasílejte na emailovou adresu:

anketa@muotrokovice.cz

 

V souvislosti s připravovaným projektem se můžete zapojit do anketního průzkumu a vyjádřit Vaše názory a požadavky k projektu "Regenerace panelového sídliště Trávníky". Vámi poskytnuté informace nám pomohou při přípravě projektových žádostí. Vyplnění dotazníku je anonymní a nezabere Vám více než 5 minut času. Dotazník obdrží obyvatelé sídliště Trávníky do domovních schránek. Vyplněný jej mohou odevzdat do boxu v prodejně Albert nebo ve vestibulu první budouvy Městského úřadu Otrokovice.


 

Zde můžete vyplnit anketu elektronicky.

 

Odkazy

 
Zveřejnil: Mgr. Lenka Vaculová
Vytvořeno / změněno: 19.7.2021 / 19.7.2021 | Zveřejnit od-do: 2.8.2021-31.8.2021

Líbí se?

 60% |  40%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • Letní kino v přístavišti - MEKY
  7.8.2021 21:00
  Miroslav Žbirka, kterému všichni říkají prostě Meky. Jeho jméno a hity znají všichni, Žbirku samotného a jeho skutečný život ale málokdo. Přitom se podobá skvělé písni, má strhující příběh, tempo, emoce a překvapení. Energický filmový portrét MEKY představuje populárního zpěváka z těsné blízkosti, zcela otevřeně a upřímně, v nečekaných souvislostech i s humorem. Žbirkovu zpověď doplňují současné záběry koncertu v Londýně i rozsáhlý archivní materiál. Film natočil Šimon Šafránek, který za svůj předchozí dokument King Skate získal Českého lva.
 • SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ SKATEPARKU
  8.8.2021 9:30
  První sportoviště pro skateboardisty, jezdce BMX, inlajnisty, jezdce na koloběžkách, horských kolech apod. bude v Otrokovicích slavnostně otevřeno v neděli 8. srpna na Trávníkách. Součástí plánované akce bude sportovní a hudební doprovodný program. Slavnostní otevření skateparku se uskuteční konáním závodů v BMX, SCOOTERINGU a SKATU, které pořádá v rámci této akce společnost Všeproakci. Celodenní událost bude zahájena v 9:30, kdy se začnou registrovat účastníci závodu. Na vítěze čeká slavnostní vyhlašování a hodnotné ceny od partnerů. V těsné blízkosti skateparku bude pro jezdce a diváky k dispozici velkostan s občerstvením.
  Na dopravním hřišti se od 10 do 15 hodin se uskuteční další doprovodný program pro rodiče s dětmi v režii DDM Sluníčko. Členové Fotoklubu BESEDA Otrokovice budou na místě pořizovat fotografie a na žádost je budou moci zájemcům vytisknout.
 • Electro music - DJs Foxxy Jay & LuccaS
  8.8.2021 16:30 - 8.8.2021 20:00
  V rámci hudebního cyklu Náměstí zazní před Otrokovickou BESEDOU poprvé elektro hudba. Čtyřhodinová netradiční produkce se uskuteční v neděli 8. srpna od 16:30. Slečna FOXXY JAY za mixážním pultem společně s DJ LuccaSem namíchají příjemnou porci elektronické taneční muziky k nedělnímu letnímu podvečeru. Vstup na akci je volný, kvalitní občerstvení bude zajištěno.
  Typ akce: Kulturní akce
 • Letní kino v přístavišti - ŽENSKÁ POMSTA
  21.8.2021 21:00
  Na skupinové psychoterapii se setkají tři ženy zralého věku. Liší se sice profesí i povahově, ale mají stejný problém, který se snaží řešit v rámci psychoterapie. Jejich deprese a trápení mají společného jmenovatele: nevěru manželů, kterým obětovaly desítky, často i nelehkých, let společného života. Spontánně je to sblíží a rozhodnou se, že lepší než drahé sezení u psychoterapeuta, bude pomsta. S tou si vzájemně pomůžou. Pro své nevěrné manžely připraví skutečné peklo na zemi. Film je úsměvným pohledem na mužskou krizi středního věku a oslavou ženské solidarity.
 • NÁMĚSTÍ 2021
  29.8.2021 16:30 - 20:00
  Projekt k oživení náměstí 3. května v letních měsících – VI. ročník
  Letní koncerty a vystoupení místních a regionálních kapel na náměstí 3. května před Besedou.
  Vždy v neděli, čas vystoupení: od 16.30 do 20.00 hodin
  Občerstvení pro veřejnost zajištěno.
  Vstup volný.
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Srpen 2021 >>

týdenPoÚtStČtSoNe
30. týden2627282930311
31. týden2345678
32. týden9101112131415
33. týden16171819202122
34. týden23242526272829
35. týden303112345

Další akce


Anketa

V celorepublikovém srovnání se kvalita života za poslední rok nejvíce zlepšila ve Zlínském kraji. Vyplývá to z údajů společnosti Obce v datech. Nejlépe jsou na tom Otrokovice. Jak se Vám žije v našem městě?

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: stehlikova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 8225


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém