Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto příjemné místo k
BYDLENÍ I PRÁCI
Město Otrokovice - foto příjemné místo k
BYDLENÍ I PRÁCI
Město Otrokovice - foto příjemné místo k
BYDLENÍ I PRÁCI
Město Otrokovice - foto příjemné místo k
BYDLENÍ I PRÁCI

Cesta: Titulní stránka > Město Otrokovice > Městské zpravodajství > Aktuální zprávy


SENIOR Otrokovice bude mít novou ředitelku

K poslednímu dni letošního roku podala současná ředitelka Ivana Vardanová zřizovateli rezignaci na svou funkci. Od 1. února 2018 ji nahradí Aranka Medková Pekárková, která obstála ve výběrovém řízení a následně její jmenování schválila Rada města Otrokovice.
logo organizace SENIOR Otrokovice
 

 
 

Ivana Vardanová je ředitelkou příspěvkové organizace SENIOR Otrokovice od samého počátku jejího zřízení. „Na pozici ředitelky SENIORu jsem již dvanáctý rok. Když jsem do organizace nastoupila, byly zde pouze dva penziony. V současné době provozuje organizace dvě budovy s pobytovými službami a dvě odloučená pracoviště na DPS, což náročnost práce znásobilo. Nyní nastal čas k předání pozice někomu dalšímu. Městu bych tímto chtěla poděkovat, protože sociální oblast je v Otrokovicích podporována velice štědře a díky poskytovaným finančním prostředkům jsme měli možnost své služby neustále rozvíjet,“ uvedla dosavadní ředitelka Ivana Vardanová.

Do výběrového řízení se na funkci ředitele přihlásili dva uchazeči. Výběrová komise složená z vedení města, vedoucích sociálního a ekonomického odboru a současné ředitelky navrhla radním k jmenování inženýrku Aranku Medkovou Pekárkovou, která splňovala podmínky stanovené pro tuto pozici. Uchazečka má dlouholetou praxi ve veřejné správě. Rada města jednohlasně jmenování Aranky Medkové Pekárkové schválila.

 

SENIOR Otrokovice je příspěvková organizace poskytující sociální služby. Organizace poskytuje své sociální služby osobám, které je skutečně potřebují. Ke své činnosti má organizace odpovídající technické i personální zajištění, tj. pobytové služby jsou poskytovány kvalifikovaným personálem v budovách s vybavením odpovídajícím specifickým potřebám osob, kterým jsou určeny. Zřizovatelem organizace je město Otrokovice.

 

 

 

Další informace:

Romana Stehlíková

tisková mluvčí města Otrokovice

+420 723 606 758, +420 577 680 449

stehlikova@muotrokovice.cz

www.otrokovice.cz 

 

 
Zveřejnil: Bc. Romana Stehlíková
Vytvořeno / změněno: 8.12.2017 / 8.12.2017 | Zveřejnit od-do: 8.12.2017-11.2.2018

Líbí se?

 50% |  50%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Městská televize on-line

Přehrávač


Noviny


 
 

Hlavní nabídka sekce

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém