Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Sportovní areál Baťov připravuje wellness akce na rok 2017

Kromě dvou fotbalových hřišť a jednoho hřiště víceúčelového, nabízí Sportovní areál Baťov i relaxaci ve wellness, kde lze uplatnit například slevy na vstup do sauny a do vířivek pro veřejnost. Rodiny, senioři nebo maminky s dětmi mohou čerpat slevy při různých příležitostech i během letošního roku.
Sportovní areál Baťov
 

 
 

Správcem areálu je městská organizace TEHOS. „Stejně jako v roce 2016, tak i pro rok 2017 připravujeme ve wellness centru akce pro veřejnost. Při příležitosti 5. výročí od otevření areálu bude dne 21. dubna vstup do vířivek a sauny o 50 % levnější. Každý může využít obou procedur,“ vyzdvihl nejbližší akci jednatel TEHOSu Tomáš Morys. Dodal, že v měsíci květnu se uskuteční Den pro rodinu, kdy dva dospělí a děti od 3-15 let mohou využít 50% slevu. Při příležitosti Mezinárodního dne seniorů 6. října budou mít všichni senioři nad 60 let vstup zcela zdarma a v 11. listopadu bude volně přístupná sauna pro rodiče s dětmi.

 

Sportovní areál Baťov navštívilo v minulém roce téměř 40 tisíc sportovců z řad široké veřejnosti, sportovních oddílů a jejich fanoušků, a zájemců o wellness služby. „Namátkou lze jmenovat sportovní oddíly z různých měst, které zde trénovaly či hrály přátelská a mistrovská utkání různých věkových kategorií od dětí až po dospělé kategorie, kde kromě SK Baťov využili služeb areálu například fotbalisté zlínského Fastavu, slovenské Senice, Mladé Boleslavi, Bohemians Praha, atd. Z dalších významných akcí lze jmenovat konání fotbalových turnajů žákovských kategorií, tréninkových kempů, či seminářů pro rozhodčí,“ vyjmenoval Tomáš Morys. Areál hostil i fotbalová utkání mezikrajské soutěže starších a mladších žáků, dále již tradičního Mezinárodního turnaje fotbalových přípravek či také již tradiční exhibiční přátelský fotbalový zápas výběru SK Baťov s extraligovými hokejisty HC PSG Zlín. Punc mezinárodnosti pak areál potvrdil na přelomu března a dubna, kdy hostil reprezentační výběr Skotska U 17 u příležitosti konání kvalifikačního turnaje ME. Areál také poskytl své zázemí pro závěrečné vyvrcholení akce „Zdravý pohyb do škol“ organizované městem Otrokovice, v září pak premiérově hostil akci „Sportovní odpoledne pro tělesně postižené“, kterou s městem Otrokovice spolupořádala pobočka Naděje Otrokovice. Kalendářní rok pak byl již tradičně zakončen Vánočním fotbálkem s charitativním podtextem výběrů hráčů SK Baťov a All Stars osobnosti.

 

 

 

Další informace:

Romana Stehlíková

tisková mluvčí města Otrokovice  

+420 723 606 758, +420 577 680 449

stehlikova@muotrokovice.cz

www.otrokovice.cz 

 
Zveřejnil: Bc. Romana Stehlíková
Vytvořeno / změněno: 13.2.2017 / 13.2.2017

Líbí se?

 57% |  43%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • MĚSTSKÝ PLES
  20.1.2018 19:30, Otrokovická BESEDA
  Město Otrokovice ve spolupráci s Otrokovickou BESEDOU pořádá Městský ples.

  Moderuje a zpívá: herečka IVANA JIREŠOVÁ (Ordinace…, Tvoje tvář…). Ukázky standardních a latinsko-amerických tanců: DANCE STUDIO STARLIGHT. Kouzelnická show: THE MAGIC SEBASTIAN, dvojnásobný mistr České republiky v moderní magii. Hudba velký sál: skupiny A BAND a FLASH BAND, v kinosále: CM VČELARAN. Městská kavárna alias PIANOBAR: klavírista KAMIL DYJÁK a houslista FBM, JAN KOTULÁN. Welcome drink, tombola, losování stolů, zábavný fotokoutek. Součástí vstupenky pro dvě osoby láhev vína. Hlavním partnerem plesu je společnost MITAS a.s.

  Vstupné: Velký sál 310 Kč, kinosál 280 Kč, Městská kavárna 250 Kč.
  Typ akce: Kulturní akce
 • MEZINÁRODNÍ ENTOMOLOGICKÝ VÝMĚNNÝ DEN A VÝSTAVA
  27.1.2018 9:00 - 13:00, velký sál Otrokovické BESEDY
  Jedinečná výstava, spojená s koupí a prodejem brouků, motýlů, strašilek, pavouků a plazů z celého světa. Pro děti je připraveno malování na obličej a Motýlí pohádka.

  Vstupné 50 Kč, děti vstup zdarma.
  Typ akce: Kulturní akce
 • NORMÁLNÍ DEBIL
  4.2.2018 19:00, velký sál Otrokovické BESEDY
  Deník puberťáka aneb Mé dětství za socialismu. Originální retro komedie od autora inscenace Rychlé Šípy v podání Divadla PECKA. Hra vznikla na motivy stejnojmenné knihy Roberta Bellana, inspirována autorovým dětstvím prožitým v socialistickém Československu.

  Vstupné 340, 310, 280 Kč
  Typ akce: Kulturní akce
 • O SPORTOVNÍ SLÁVĚ
  9.2.2018 19:00, velký sál Otrokovické BESEDY
  Slavnostní vyhodnocení nejlepších otrokovických sportovců, kolektivů a trenérů roku 2017. Večerem provází Jan Weber. V programu vystoupí mimo jiné Lukáš Kulda, jeden z nejlepších parkouristů Evropy a Petra + Marcela Žampovy, reprezentantky ČR v rope skippingu. Po skončení slavnostní části pokračuje program v kinosále - výběrem hitů k tanci i poslechu skvěle pobaví skupina NATY & GENTS.

  Vstupné 150 Kč.
  Typ akce: Kulturní akce
 • SNĚHOVÁ KRÁLOVNA
  10.2.2018 15:00, velký sál Otrokovické BESEDY
  Divadelní spolek TYJÁTR uvádí reprízu pohádky SNĚHOVÁ KRÁLOVNA.
  Výpravné představení podle klasické předlohy Hanse Christiana Andersena. Pohádkový příběh Káje a Gerdy o jejich nepřekonatelné lásce a přátelství, které jsou schopny porazit zlo v jakékoli podobě. Režie: Radek Chmela

  Vstupné 90 Kč.
  Typ akce: Kulturní akce
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Leden 2018 >>

PoÚtStČtSoNe
1. týden1234567
2. týden891011121314
3. týden15161718192021
4. týden22232425262728
5. týden2930311234
6. týden567891011

Další akce


Anketa

Začnete využívat od 1.1.2018 obchvat Otrokovic až bude bez poplatku?

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: stehlikova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 919


Městská televize on-line

Přehrávač


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém