Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto příjemné místo k
BYDLENÍ I PRÁCI
Město Otrokovice - foto příjemné místo k
BYDLENÍ I PRÁCI
Město Otrokovice - foto příjemné místo k
BYDLENÍ I PRÁCI
Město Otrokovice - foto příjemné místo k
BYDLENÍ I PRÁCI

Cesta: Titulní stránka > Město Otrokovice > Městské zpravodajství > Aktuální zprávy


Vánoční trhy se v Otrokovicích příští rok neuskuteční

město Otrokovice
Nízký zájem trhovců, nízký zájem obyvatel našeho města. To jsou dva hlavní důvody, proč se v příštím roce v Otrokovicích vánoční trhy konat nebudou. Letos se trhy uskutečnily v pátek a v sobotu 8. a 9. prosince.
 

 
 

„Každý rok se potýkáme s nedostatkem prodejců. Sama je obvolávám a přemlouvám, aby k nám přijeli. Ačkoliv máme podmínky pro prodejce nastaveny příznivě, využijí raději možnost prodávat své výrobky v sousedních a větších městech, kde chodí na vánoční trhy více lidí a prodejci tak mají větší zisky,“ vysvětluje pracovnice z otrokovických technických služeb, která zajišťuje stánkový prodej. S tímto faktem jde ruku v ruce skutečnost, že obyvatelé Otrokovic na vánoční trhy v našem městě nespoléhají. Raději si jedou vychutnat vánoční atmosféru do nedalekého Zlína, Kroměříže nebo Olomouce. „Pokud přijde během dnů konání trhů ještě nevlídné počasí, prodejci se sbalí a na druhý den ani nedorazí,“ posteskla si pracovnice Technických služeb Otrokovice.

„Tradice vánočních trhů se u nás nijak zvlášť neujala. S organizací je spojeno příliš mnoho starostí a stojí nemalé finanční prostředky, proto jsme se rozhodli tuto akci letos zorganizovat naposled. Otrokovičtí občané ale mohou využít jiné akce, které v tomto období každoročně pořádáme,“ uvedl starosta Otrokovic Jaroslav Budek. „Rodiny s dětmi si oblíbily listopadový lampionový průvod s ohňostrojem, slavnostně rozsvěcujeme vánoční strom, akce, která je spojena s charitativní akcí Pomáháme potřebným nebo můžeme nabídnout koncert Koledy tří národů či tradiční divadelní představení známých pražských divadel, které se každoročně konají v Otrokovické BESEDĚ,“ vyjmenoval starosta akce, které se v našem městě těší oblibě.

 

 

Další informace:

Romana Stehlíková

tisková mluvčí města Otrokovice

+420 723 606 758, +420 577 680 449

stehlikova@muotrokovice.cz

www.otrokovice.cz 

 
Zveřejnil: Bc. Romana Stehlíková
Vytvořeno / změněno: 11.12.2017 / 11.12.2017 | Zveřejnit od-do: 11.12.2017-11.2.2018

Líbí se?

 65% |  35%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Městská televize on-line

Přehrávač


Noviny


 
 

Hlavní nabídka sekce

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém