Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice dynamicky se
ROZVÍJEJÍCÍ MĚSTO
Město Otrokovice dynamicky se
ROZVÍJEJÍCÍ MĚSTO
Město Otrokovice dynamicky se
ROZVÍJEJÍCÍ MĚSTO
Město Otrokovice dynamicky se
ROZVÍJEJÍCÍ MĚSTO

Cesta: Titulní stránka > Město Otrokovice > Město a okolí > Zastupitelstvo města


Zastupitelstvo města

 
Kontakty
Řazeno vzestupně Jméno, příjmeníTelefonE-mailKontakty
Milan Berčík oficiální: bercik@muotrokovice.cz
Ing. Petr Botek
(člen RMO)
 oficiální: botek@muotrokovice.cz
Mgr. Jaroslav Budek
(starosta města)
 oficiální: budek@muotrokovice.cz
Mgr. Vlastimil Bukovjan oficiální: bukovjan@muotrokovice.cz
Ing. Vojtěch Čambala oficiální: cambala@muotrokovice.cz
Mgr. Pavel Černošek oficiální: cernosek@muotrokovice.cz
Bc. Lukáš Haluza oficiální: haluza@muotrokovice.cz
Ing. Jaromír Hanák oficiální: hanak@muotrokovice.cz
Mgr. Ivo Kramář
(člen RMO)
 oficiální: kramar@muotrokovice.cz
Ing. Josef Lobpreis oficiální: lobpreis@muotrokovice.cz
Roman Měrka oficiální: merka@muotrokovice.cz
Ing. Jiří Ondráš
(člen RMO)
 oficiální: ondras_j@muotrokovice.cz
MUDr. Barbora Pátíková oficiální: patikova@muotrokovice.cz
Ing. Milan Plesar oficiální: plesar@muotrokovice.cz
Bc. Eva Pšenčíková oficiální: psencikova@muotrokovice.cz
Hana Slunečková oficiální: sluneckova@muotrokovice.cz
Filip Šimek oficiální: simek@muotrokovice.cz
Michal Tichý
(člen RMO)
 oficiální: tichy@muotrokovice.cz
JUDr. Jaroslav Tkadlec oficiální: tkadlec@muotrokovice.cz
Bc. Hana Večerková, DiS. oficiální: vecerkova@muotrokovice.cz
Mgr. Jiří Veselý
(místostarosta města)
 oficiální: vesely@muotrokovice.cz
Ing. Ondřej Wilczynski, Ph.D. oficiální: wilczynski@muotrokovice.cz
Mgr. Marta Zakopalová
(člen RMO)
 oficiální: zakopalova@muotrokovice.cz

Zobrazit výběr sloupců tabulky »

 

Kontext

Umístění: Organizační složky > Zastupitelstvo města

Zobrazit vyhledávací formulář »


Nepřehlédněte


Přehled získaných dotací městem Otrokovice v období 2015-2018



Městská televize on-line

Přehrávač


Noviny


 
 

Hlavní nabídka sekce

Přeskočit nabídku

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém