Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice dynamicky se
ROZVÍJEJÍCÍ MĚSTO
Město Otrokovice dynamicky se
ROZVÍJEJÍCÍ MĚSTO
Město Otrokovice dynamicky se
ROZVÍJEJÍCÍ MĚSTO
Město Otrokovice dynamicky se
ROZVÍJEJÍCÍ MĚSTO

Cesta: Titulní stránka > Město Otrokovice > Město a okolí > Zastupitelstvo města


Zastupitelstvo města

 
Kontakty
Řazeno vzestupně Jméno, příjmeníTelefonE-mailKontakty
Ing. Pavel Beznoska oficiální: beznoska@muotrokovice.cz
Mgr. Jaroslav Budek
(starosta města)
 oficiální: budek@muotrokovice.cz
Mgr. Vlastimil Bukovjan oficiální: bukovjan@muotrokovice.cz
Mgr. Pavel Černošek oficiální: cernosek@muotrokovice.cz
Ing. Helena Daníčková oficiální: danickova@muotrokovice.cz
Ing. Michal Drábek oficiální: drabek@muotrokovice.cz
Mgr. Pavlína Herentinová oficiální: herentinova@muotrokovice.cz
Mgr. Ivo Kramář oficiální: kramar@muotrokovice.cz
Bc. Marta Lanšperková oficiální: lansperkova@muotrokovice.cz
Oldřich Mlčák oficiální: mlcak@muotrokovice.cz
Zdeněk Novák oficiální: novak@muotrokovice.cz
Mgr. Martin Očadlík oficiální: ocadlik@muotrokovice.cz
Ing. Milan Plesar oficiální: plesar@muotrokovice.cz
Mgr. Vratislav Podzimek
(člen RMO)
 oficiální: podzimek@muotrokovice.cz
Bc. Eva Pšenčíková oficiální: psencikova@muotrokovice.cz
Bc. Miroslav Schmidt oficiální: schmidt@muotrokovice.cz
Bc. Jan Skoch oficiální: skoch@muotrokovice.cz
Ing. Petr Ťopek
(člen RMO)
 oficiální: topek@muotrokovice.cz
Bc. Hana Večerková, DiS.
(místostarostka města)
 oficiální: vecerkova@muotrokovice.cz
Mgr. Jiří Veselý
(člen RMO)
 oficiální: vesely@muotrokovice.cz
Ing. Ondřej Wilczynski, Ph.D.
(člen RMO)
 oficiální: wilczynski@muotrokovice.cz
Mgr. Marta Zakopalová
(člen RMO)
 oficiální: zakopalova@muotrokovice.cz
Petr Zlatuška oficiální: zlatuska@muotrokovice.cz

Zobrazit výběr sloupců tabulky »

 

Kontext

Umístění: Organizační složky > Zastupitelstvo města

Zobrazit vyhledávací formulář »


Nepřehlédněte


Přehled získaných dotací městem Otrokovice v období 2015-2018



Městská televize on-line

Přehrávač


Noviny


 
 

Hlavní nabídka sekce

Přeskočit nabídku

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém