Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Elektronická adresa podatelny města

 

 
 
Elektronická adresa podatelny epodatelna@muotrokovice cz je určena pro příjem digitálních (elektronických) podání cestou elektronické pošty po veřejné datové síti vůči městu Otrokovice (dále jen „město“), včetně jeho jednotlivých orgánů (např. starosta města, Zastupitelstvo města, Rada města, Městský úřad Otrokovice, Městská policie Otrokovice). 

Elektronická adresa podatelny není určena pro příjem obchodních a reklamních sdělení. Jiné e-mailové adresy města než elektronická adresa podatelny neslouží k řádnému zasílání elektronických podání vůči městu a jeho jednotlivým orgánům.

Přípustná velikost e-mailové zprávy elektronického podání s přílohami je max. 20 MB.

Povolené formáty příloh jsou:
 • cer, crt, csv, doc, docx, dgn, dwg, edi, fo, gif, html, htm, isdoc, isdocx, jfif, jpeg, jpg, mpeg, mpeg1, mpeg2, mpg, mp2, mp3, odp, odt, pdf, pk7, png, ppt, pptx, p7b, p7c, p7f, p7m, p7s, rtf, tiff, tif, txt, wav, xls, xlsx, xml, xsd, zfo, zip.
Přijetí elektronického podání 

U každého elektronického podání prostřednictvím elektronické adresy podatelny je zaznamenán čas a datum, kdy bylo přijato. Nejpozději do dalšího pracovního dne po přijetí elektronického podání obdrží odesílatel informaci o přidělení čísla jednacího, které bylo dané elektronickému podání automaticky přiděleno.  
U každé doručené datové zprávy (elektronického podání) se 
 • zjistí, zda je doručený dokument v digitální podobě včetně datové zprávy, v níž je obsažen, úplný, lze jej zobrazit uživatelsky vnímatelným způsobem, neobsahuje škodlivý kód, je v datovém formátu, ve kterém město a jeho orgány přijímají dokumenty v digitální podobě, a je uložen na přenosném technickém nosiči dat, na kterém přijímáme dokumenty v digitální podobě, je-li k doručení dokumentu užito přenosného technického nosiče dat,
 • zjistí, zda je doručený dokument v digitální podobě včetně datové zprávy, v níž je obsažen, podepsán uznávaným elektronickým podpisem, zapečetěn uznávanou elektronickou pečetí, označen uznávanou elektronickou značkou nebo opatřen kvalifikovaným elektronickým časovým razítkem,
 • automatizovaným zpracováním informačním systémem ověří platnost
  • uznávaného elektronického podpisu a kvalifikovaného certifikátu pro elektronický podpis, na kterém je uznávaný elektronický podpis založen,
  • uznávané elektronické pečetě a kvalifikovaného certifikátu pro elektronickou pečeť, na kterém je uznávaná elektronická pečeť založena,
  • uznávané elektronické značky a kvalifikovaného systémového certifikátu, na kterém je uznávaná elektronická značka založena, a
  • kvalifikovaného elektronického časového razítka.

Pokud je možné z přijaté datové zprávy (elektronického podání) zjistit elektronickou adresu odesílatele, tak odesílatel na základě výsledků výše uvedených zjištění a ověření obdrží zprávu, že jeho elektronické podání (datová zpráva) bylo doručeno a splňuje podmínky pro jeho další zpracování. 
Součástí zprávy o potvrzení doručení je 
 • kvalifikovaná elektronická pečeť města,
 • datum a čas, kdy byla datová zpráva (elektronické podání) doručeno,
 • přidělené číslo jednací dle elektronické spisové služby města. 
Pokud se zjistí, že doručený dokument v digitální podobě včetně datové zprávy, v níž je obsažen, je neúplný, nelze jej zobrazit uživatelsky vnímatelným způsobem, obsahuje škodlivý kód, není v datovém formátu, ve kterém přijímáme dokumenty v digitální podobě, nebo není uložen na přenosném technickém nosiči dat, na kterém přijímáme dokumenty v digitální podobě, je-li k doručení dokumentu užito přenosného technického nosiče dat, vyrozumíme odesílatele o zjištěné vadě a o dalším postupu pro její odstranění. Nepodaří-li se vadu doručeného dokumentu ve spolupráci s jeho odesílatelem odstranit, dokument dále nezpracováváme.

Vyřízení elektronického podání
Postup vyřízení doručeného elektronického podání záleží na jeho obsahu a řídí se vždy souvisejícími právními předpisy.

Elektronická podání přijatá prostřednictvím elektronické adresy podatelny a splňující předepsané náležitosti město a jeho orgány vyřizují stejnými postupy a ve stejných lhůtách jako obdobná podání analogová (listinná).

 
Zveřejnil: Bc. Martin Maňásek
Vytvořeno / změněno: 8.3.2022 / 8.3.2022

Líbí se?

 48% |  52%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • LETNÍ KINO V PŘÍSTAVIŠTI - V LÉTĚ TI ŘEKNU, JAK SE MÁM
  20.8.2022 21:00, přístaviště Baťov
  Přístaviště Baťov!
  Slovensko, Česko 2022, 110 min., přístupné bez omezení
  Komedie
  V létě ti řeknu, jak se mám mapuje životy bývalých spolužáků ze střední školy, kteří se i roky po skončení školy stále stýkají. Každý z nich má jiný životní příběh, jiné radosti i starosti, ale i tajemství, která do party vnáší vtip i napětí. Do života hlavních postav vstupujeme těsně před Vánoci, po kterých přichází nový rok, ve kterém mají všichni oslavit čtyřicátiny. Hrdiny nacházíme v různých fázích života, přitom jejich osudy se díky náhodám proplétají víc než dosud.
  Režie: Marta Ferencová. Hrají: Tereza Kostková, Ondřej Sokol, Martin Hofmann, Dana Rogoz, Andreea Vasile, Marián Miezga, Ján Koleník, Soňa Norisová a další.
 • NÁMĚSTÍ 2022
  28.8.2022
 • ROZUMĚNÍ / Ivana Kotásková
  29.8.2022 18:00, Městská galerie
  Výstava soch a akvarelů Ivany Kotáskové, výtvarnice a pedagožky výtvarného oboru na ZUŠ R. Firkušného v Napajedlích.
  Vernisáž se uskuteční v pondělí 29. 8. v 18:00 hodin v Městské galerii Otrokovice.
 • Slavnostní večer k výročí založení samostatného ČSR
  27.10.2022
 • LAMPIONOVÝ PRŮVOD A OHŇOSTROJ
  16.11.2022
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Srpen 2022 >>

týdenPoÚtStČtSoNe
31. týden1234567
32. týden891011121314
33. týden15161718192021
34. týden22232425262728
35. týden2930311234
36. týden567891011

Další akce


Anketa

V případě, že by mělo dojít k sjednocení názvosloví pro pojmenování místní části Bahňák – Baťov bych volil/a jako jediný oficiálně užívaný název:

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: jirankova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 337


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies