Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Infocentrum láká na nové webové stránky

Obsahově přehlednější a uživatelsky přívětivější jsou nové webové stránky Turistického informačního centra Otrokovice. Web www.tic-otrokovice.cz prošel zásadním vylepšením po sedmi letech. Jednodušší struktura pomůže všem návštěvníkům lépe se orientovat a mít všechny potřebné informace jako na dlani.
tic
 

 
 

„Samozřejmostí je, že obsah nových stránek infocentra má responzivní design. To znamená, že jsou optimalizované pro různé druhy zařízení, že se dobře zobrazují nejen na monitorech počítačů, ale také se dobře čtou na displejích mobilních telefonů a tabletů. A to je pro potenciální návštěvníky našeho města velmi důležité, protože podle odborníků na webdesign je dnes více než polovina přístupů na web z chytrých telefonů. Navíc stránky, které nejsou responzivní, třetina návštěvníků ihned opustí,“ řekl Filip Pastuszek, jednatel Otrokovické Besedy, která TIC v centru města a v přístavišti Baťova kanálu provozuje.

Cestovní ruch přivádí do města turisty a na jeho rozvoji je třeba pracovat průběžně. Kvalitní webová prezentace je pak důležitou součástí řady aktivit, jak návštěvníky do města přilákat. „Dobrá propagace turistům ukáže možnosti trávení volného času nejen v daném místě, ale i okolí. Právě tím mohou Otrokovice zaujmout. Město nabízí prvky baťovské architektury a místa pro relaxaci, jako jsou koupaliště nebo Rekreační oblast Štěrkoviště. Je ale také výborným výchozím bodem pro výlety do okolí. Díky kvalitní síti cyklostezek se lidé pohodlně dostanou do Kroměříže, Zlína i Uherského Hradiště. Otrokovice také otevírají brány do Chřibů a vybízí k pěším výletům. Všechny toto aspekty webové stránky zohledňují a dávají tak komplexní přehled pro různé typy aktivit,“ pochválila novinku starostka města Otrokovice Hana Večerková.     

Novou webovou prezentaci vytvořila zavedená marketingová agentura DGStudio ze Zlína. Do jejího portfolia patří zakázky pro Krajskou nemocnici Tomáše Bati Zlín, Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, Integrovanou dopravu Zlínského kraje, VaK Vsetín, společnosti Vitar, Sklárny Moravia, Víno Hruška, Araver UH, Euro Car Zlín a mnoho dalších.

 

           

 

 

Další informace:

Lenka Vaculová

tisková mluvčí města Otrokovice

+420 723 606 758, +420 577 680 449

vaculova@muotrokovice.cz

www.otrokovice.cz

 
Zveřejnil: Mgr. Lenka Vaculová
Vytvořeno / změněno: 17.5.2022 / 17.5.2022

Líbí se?

 49% |  51%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Duben 2024 >>

týdenPoÚtStČtSoNe
14. týden1234567
15. týden891011121314
16. týden15161718192021
17. týden22232425262728
18. týden293012345
19. týden6789101112

Další akce


Anketa

Těšíte se na letošní ročník Otrokovických letních slavností?

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: jirankova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 2670


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém