Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Kurz naučí zájemce podnikat bezpečně a bez rizika, navíc zdarma

Bezpečně a bez rizika chce naučit podnikat všechny zájemce kurz „Podnikni to!“. Město Otrokovice jej spouští již podruhé pro své občany zcela bezplatně. Je určen těm, kteří mají v hlavě podnikatelský nápad, ale neví, jak ho zrealizovat, podnikatelům, kteří hledají novou inspiraci a jistotu při zavádění nových produktů nebo zájemcům, které podnikání láká, ale konkrétní nápad ještě hledají.
podnikni to
 

 
 

Město Otrokovice vynaloží na realizaci projektu 516 tisíc korun. Polovinu nákladů pokrývá dotace ze Zlínského kraje. „Podporu podnikatelského prostředí vnímáme jako důležitou. Je jistě mnoho těch, kteří mají dobrý nápad, ale protože nemají zkušenosti s podnikáním, bojí se jej přivést k životu. Proto jsme se zapojili do projektu ‚Podnikni to!‘, který svým účastníkům dá potřebný návod, jak na to,“ vysvětlila starostka města Otrokovice Hana Večerková. 

Pět setkání v pěti týdnech účastníky naučí, jak systematicky krok po kroku hledat a najít funkční nápad, otestovat jej, ověřit jeho potenciál a nastartovat finančně udržitelný projekt. 

„Účastníci získají obecné know-how, které už jim nikdo nevezme a nápady v jejich hlavě získají reálné obrysy. S minimem rizika a finančních investic. Nezáleží na tom, jestli je jejich snem mít menší lokální firmu, přivydělat si vlastním projektem při zaměstnání, nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budou mít smysluplný projekt a hlavně plán, jak jej úspěšně rozjet,“ přiblížila Lenka Pláteníková, kurzová manažerka projektu „Podnikni to!“. Její slova potvrzuje i jedna z absolventek kurzu Kateřina: „Kurz byl pro mě velkým přínosem v mé situaci, kdy se rozhoduji, jestli rozjet svůj nápad. Přišel přesně ve chvíli, kdy jsem jej potřebovala, a pro mé rozhodování byl skvělým nakopnutím. Oceňuji, že ho vedl lektor, který měl bohaté zkušenosti z praxe. Vytvořil fajn energii a celkově měl příjemný a pozitivní přístup. Oceňuji snahu pomoci a ochotu předat své znalosti a také vzájemný kontakt s ostatními účastníky.”. 

Kurzem bude provázet zkušený podnikatel. Díky jeho vedení a letitým zkušenostem se mohou účastníci vyhnout největším začátečnickým chybám a budou mít dost prostoru svůj projekt dobře nasměrovat.

Kurz je určený pro občany města Otrokovice i okolních obcí, pro zaměstnané, studenty i maminky na mateřské. Skládá se z 5 setkání, která budou probíhat jednou týdně vždy ve čtvrtek. První workshop odstartuje již v říjnu. Účast je díky podpoře města Otrokovice a Zlínského kraje zdarma. Zájemci se můžou přihlásit na webu podniknito.cz na podstránce s názvem Podnikni to! v Otrokovicích nebo jednoduše napsat na e-mail platenikova@podniknito.cz.

 

 Projekt "Podnikni to!“ je spolufinancován Zlínským krajem.

 

 

Další informace:

Lenka Vaculová

tisková mluvčí města Otrokovice

+420 723 606 758, +420 577 680 449

vaculova@muotrokovice.cz

www.otrokovice.cz

 
Zveřejnil: Mgr. Lenka Vaculová
Vytvořeno / změněno: 30.8.2022 / 30.8.2022

Líbí se?

 53% |  47%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • 7 PÁDŮ HONZY DĚDKA
  31.3.2023 19:00
  Populární televizní talk show, kterou můžete znát z pravidelného úterního vysílání na televizi Prima. Hosty budou herci Robert Jašków a Josef Polášek. Vstupenky můžete zakoupit v TIC v přízemí Otrokovické BESEDY nebo na www.ticketportal.cz
 • OBNAŽENA
  2.4.2023 18:00, velký sál
  Emotivní multižánrová inscenace obnaŽENA je plná odpovědí na otázky, které trápí ženy i muže, a odhaluje celou škálu emocí, které ženám dávají sílu a zároveň je činí zranitelnými. Pět žen odhaluje čtyři fáze ženského cyklu - vrcholná vzdušná akrobacie, zpěv, živá hudba, tanec, herecké výkony – zážitek na pomezí nového cirkusu, divadla a meditace. Režie: Fanny Barrouquère, účinkují: Ivana Kolcunová (vzdušná akrobatka), Michaela Jonczy (zpěvačka), Katarína Zatovičová (herečka), Jana Otáhalová (klávesistka), Tereza Holubová (tanečnice).
 • VZDĚLÁVACÍ AKCE – OTROKOVICE MAJÍ TALENT
  5.4.2023
  finále talentové soutěže otrokovických základních škol a odpovídajícím ročníkům víceletého gymnázia
 • TJ Jiskra - Lukostřelba - Veřejný venkovní závod spojený se Dnem otevřených dveří
  22.4.2023
 • MÁJOVÁ POUŤ A OTEVÍRÁNÍ VODY
  1.5.2023
  PARK PŘED SPOLEČENSKÝM DOMEM, PŘÍSTAVIŠTĚ, kulturní program, v přístavišti spolupráce s DDM Sluníčko
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Březen 2023 >>

týdenPoÚtStČtSoNe
9. týden272812345
10. týden6789101112
11. týden13141516171819
12. týden20212223242526
13. týden272829303112
14. týden3456789

Další akce


Anketa

V případě, že by mělo dojít k sjednocení názvosloví pro pojmenování místní části Bahňák – Baťov bych volil/a jako jediný oficiálně užívaný název:

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: jirankova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 838


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies