Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Lážo Plážo Fest se 4. září vrátí na otrokovické Štěrkoviště

Rozhodnutí vlády ČR o nastavení pravidel pro konání venkovních akcí vlilo naději do žil pořadatelů hudebních festivalů. Jedním z prvních, kteří ohlásili svůj návrat na scénu, je Lážo Plážo Fest odehrávající se v Rekreační oblasti Štěrkoviště v Otrokovicích. Vloni museli pořadatelé jeho konání přesunout a nyní již znají datum, kdy se s fanoušky konečně potkají.
Plakát LPF 2021
 

 
 

První zářijovou sobotu se u přírodního koupaliště setkají fanoušci kvalitní hudební produkce, zábavy a sportu. Jak říká hlavní pořadatel festivalu Jan Svoboda, hlavní je pokračovat v nastartované tradici: „Chceme v Otrokovicích jednoznačně udržet živou kulturu. Máme velmi pozitivní ohlas na první ročník a jsme rádi, že situace se zlepšila natolik, abychom v pořádání Lážo Plážo Festu mohli pokračovat. Velmi si vážíme podpory města Otrokovice v čele s paní starostkou, která nad akcí převzala záštitu.“

 

Vstupenky zůstávají v platnosti, v programu jsou nová jména

 

Původně ohlášená hudební dramaturgie doznala změn, protože ne všichni interpreti měli na nový termín volno. „MIG 21 a Pokáče jsme již zarezervovali na rok 2022. V tuto chvíli podobně jednáme se skupinou Wohnout. Kdyby se to nepodařilo, slibujeme dovézt stejně kvalitní náhradu. Pro letošní rok vypadá line-up následovně: Rybičky 48, Ben Cristovao, Vypsaná Fixa, Kapitán Demo, John Wolfhooker a Medial Banana,“ říká pořadatel Jan Svoboda.

 

Majitelé zakoupených vstupenek je mohou použít pro vstup na letošní ročník, není nutné nic měnit. V případě, že by je chtěli přesunout na rok 2022, pořadatelé jsou připraveni jim vyhovět.

 

Festival bude mít menší kapacitu

 

I když by 4. září měla být situace pro venkovní akce příznivá, pořadatelé nechtějí nic podcenit. Kapacita areálu bude omezena tak, aby nemusel být dělen na sektory a všichni si mohli festival dosyta užít. K dispozici budou na místě sanitační stanice a další hygienické prostředky. „Chci moc poděkovat všem, kteří nás od minulého roku podporují. Třeba tím, že si ponechali zakoupené vstupenky. Moc nás tato podpora nabíjí a i díky tomu se může Lážo Plážo Fest v září na Štěrkáč vrátit,“ uzavírá Jan Svoboda.

 

 

Základní informace o akci:

 

Lážo Plážo Fest je městský hudební festival, který se koná v prostředí otrokovické Rekreační oblasti Štěrkoviště a kombinuje aktivní odpočinek se zábavou. Po úspěšném prvním ročníku se vrací v sobotu 4. září 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Nad akcí převzala záštitu starostka města Otrokovice, paní Hana Večerková.

 

Hudební program LPF na sobotu 4. září 2021 (zatím potvrzené kapely): Rybičky 48, Ben Cristovao, Vypsaná Fixa, Kapitán Demo, John Wolfhooker a Medial Banana.

 

Více info na www.lazoplazofest.cz

 

Kontakt na pořadatele: Jan Svoboda, 602 769 731, povidej@lazoplazofest.cz

 

 

 

 
Zveřejnil: Bc. Romana Pastuszková
Vytvořeno / změněno: 11.5.2021 / 11.5.2021 | Zveřejnit od-do: 11.5.2021-5.9.2021

Líbí se?

 53% |  47%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • Letní kino v přístavišti - MEKY
  7.8.2021 21:00
  Miroslav Žbirka, kterému všichni říkají prostě Meky. Jeho jméno a hity znají všichni, Žbirku samotného a jeho skutečný život ale málokdo. Přitom se podobá skvělé písni, má strhující příběh, tempo, emoce a překvapení. Energický filmový portrét MEKY představuje populárního zpěváka z těsné blízkosti, zcela otevřeně a upřímně, v nečekaných souvislostech i s humorem. Žbirkovu zpověď doplňují současné záběry koncertu v Londýně i rozsáhlý archivní materiál. Film natočil Šimon Šafránek, který za svůj předchozí dokument King Skate získal Českého lva.
 • SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ SKATEPARKU
  8.8.2021 9:30
  První sportoviště pro skateboardisty, jezdce BMX, inlajnisty, jezdce na koloběžkách, horských kolech apod. bude v Otrokovicích slavnostně otevřeno v neděli 8. srpna na Trávníkách. Součástí plánované akce bude sportovní a hudební doprovodný program. Slavnostní otevření skateparku se uskuteční konáním závodů v BMX, SCOOTERINGU a SKATU, které pořádá v rámci této akce společnost Všeproakci. Celodenní událost bude zahájena v 9:30, kdy se začnou registrovat účastníci závodu. Na vítěze čeká slavnostní vyhlašování a hodnotné ceny od partnerů. V těsné blízkosti skateparku bude pro jezdce a diváky k dispozici velkostan s občerstvením.
  Na dopravním hřišti se od 10 do 15 hodin se uskuteční další doprovodný program pro rodiče s dětmi v režii DDM Sluníčko. Členové Fotoklubu BESEDA Otrokovice budou na místě pořizovat fotografie a na žádost je budou moci zájemcům vytisknout.
 • Electro music - DJs Foxxy Jay & LuccaS
  8.8.2021 16:30 - 8.8.2021 20:00
  V rámci hudebního cyklu Náměstí zazní před Otrokovickou BESEDOU poprvé elektro hudba. Čtyřhodinová netradiční produkce se uskuteční v neděli 8. srpna od 16:30. Slečna FOXXY JAY za mixážním pultem společně s DJ LuccaSem namíchají příjemnou porci elektronické taneční muziky k nedělnímu letnímu podvečeru. Vstup na akci je volný, kvalitní občerstvení bude zajištěno.
  Typ akce: Kulturní akce
 • Letní kino v přístavišti - ŽENSKÁ POMSTA
  21.8.2021 21:00
  Na skupinové psychoterapii se setkají tři ženy zralého věku. Liší se sice profesí i povahově, ale mají stejný problém, který se snaží řešit v rámci psychoterapie. Jejich deprese a trápení mají společného jmenovatele: nevěru manželů, kterým obětovaly desítky, často i nelehkých, let společného života. Spontánně je to sblíží a rozhodnou se, že lepší než drahé sezení u psychoterapeuta, bude pomsta. S tou si vzájemně pomůžou. Pro své nevěrné manžely připraví skutečné peklo na zemi. Film je úsměvným pohledem na mužskou krizi středního věku a oslavou ženské solidarity.
 • NÁMĚSTÍ 2021
  29.8.2021 16:30 - 20:00
  Projekt k oživení náměstí 3. května v letních měsících – VI. ročník
  Letní koncerty a vystoupení místních a regionálních kapel na náměstí 3. května před Besedou.
  Vždy v neděli, čas vystoupení: od 16.30 do 20.00 hodin
  Občerstvení pro veřejnost zajištěno.
  Vstup volný.
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Srpen 2021 >>

týdenPoÚtStČtSoNe
30. týden2627282930311
31. týden2345678
32. týden9101112131415
33. týden16171819202122
34. týden23242526272829
35. týden303112345

Další akce


Anketa

V celorepublikovém srovnání se kvalita života za poslední rok nejvíce zlepšila ve Zlínském kraji. Vyplývá to z údajů společnosti Obce v datech. Nejlépe jsou na tom Otrokovice. Jak se Vám žije v našem městě?

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: stehlikova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 8225


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém