Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Nové občerstvení na Štěrkovišti nabízí chutné jídlo i dobré pití

Přestřižením pásky představitelé města slavnostně otevřeli objekt nového občerstvení v areálu Rekreační oblasti Štěrkoviště. Ten kromě chutného jídla a dobrého pití přináší návštěvníkům i nové sociální zařízení. Součástí stavby byly také solární sprchy a převlékací kabiny.
ros
 

 
 

Další etapa revitalizace Rekreačního areálu Štěrkoviště začala již na podzim loňského roku. V listopadu začaly demoliční práce na původním objektu občerstvení, aby zde mohlo vzniknout moderní zařízení, které si oblíbená destinace místních i turistů tolik zasloužila. „Vše jsme plánovali s ohledem na to, abychom neomezili hlavní sezónu, která se díky možnostem areálu stále prodlužuje a živo je zde od jara až do podzimu. To se nám podařilo a tak jsme mohli začátkem června předat zkolaudovanou stavbu novému provozovateli a věříme, že svou nabídkou návštěvníky zaujme,“ uvedla starostka města Otrokovice Hana Večerková. Součástí stavby nového občerstvení bylo i vybudování nového sociálního zařízení, venkovních solárních sprch a výměna převlékacích kabin za moderní, které nahradily již vysloužilé plechové předchůdce. „Těžili jsme ze zkušenosti se solární sprchou, která byla loni umístěna u beachvolejbalového hřiště, a návštěvníci si ji pochvalovali. Nové sprchy jsou umístěny ze zadní strany převlékacích kabin,“ doplnila starostka. Vše vyšlo na více než 13 milionů korun. Radnici s financováním pomohl Zlínský kraj, který podpořil tento projekt částkou 6,5 milionů korun.

Pro slavnostní otevření byl zvolen termín na konci školního roku. Společně se tedy slavilo hned několik událostí - otevření občerstvení, konec školního roku a začátek prázdnin. Děti byly nadšené z vystoupení Mága RADEKRa, kterého v minulosti mohly vidět i v pořadu Česko Slovensko má talent. Všichni přítomní obdivovali pružnost děvčat z klubu Gymnastického aerobiku BK Otrokovice a ti odvážnější vyzkoušeli cvičení s Waves Fitness. O hudební doprovod se postarala kapela RIPTETO, která hrála oblíbené melodie. Díky horkému počastí byly v obležení pláže, brouzdaliště i tobogán. „Na Štěrkovišti to žije a jsem za to ráda. Dnešní den jsme si všichni společně užili a věřím, že v tomto duchu se ponese i zbytek prázdnin. Přeji všem krásné léto,“ uzavřela starostka města Otrokovice Hana Večerková 

 

 

Projekt byl spolufinancován Zlínským krajem 

 

 

 

Další informace:                                              

Lenka Vaculová

tisková mluvčí města Otrokovice

+420 723 606 758, +420 577 680 449

vaculova@muotrokovice.cz

www.otrokovice.cz

 
Zveřejnil: Mgr. Lenka Vaculová
Vytvořeno / změněno: 30.6.2023 / 30.6.2023 | Zveřejnit od: 1.7.2023

Líbí se?

 50% |  50%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Duben 2024 >>

týdenPoÚtStČtSoNe
14. týden1234567
15. týden891011121314
16. týden15161718192021
17. týden22232425262728
18. týden293012345
19. týden6789101112

Další akce


Anketa

Těšíte se na letošní ročník Otrokovických letních slavností?

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: jirankova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 2045


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém