Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Otrokovice mají čerstvé vicemistryně ČR v gymnastickém aerobiku

Tituly vicemistryň české republiky si dovezly z Prahy svěřenkyně trenérky Barbory Karlíkové z klubu gymnastického aerobiku BK Otrokovice. Stříbro se na krku děvčat zalesklo hned několikrát, v kategorii jednotlivců, sestavách trojic, pětic i šestice složené z nejmenších dětí. Druhá místa doplnila jedna bronzová medaile za sólovou sestavu.
gabk
 

 
 

Plné naděje a očekávání přijely v pátek do pražské sportovní haly Řepy děvčata z otrokovického klubu gymnastického aerobiku. Těšili se, že poměří síly s konkurenčními kluby z celé republiky v rámci Mistrovství ČR. Zároveň měly možnost postavit se na start 15. ročníku Czech Aerobic Open Prague, kde soutěží reprezentantky z dalších devíti zemí nejen z Evropy. Na startu tak zářila úřadující mistryně světa z Turecka, dech se tajil nad výkony týmů z Bulharska, Ázerbájdžánu, Rakouska či Německa. Nejdelší cestu musel vážit reprezentační tým Austrálie. 

Dívky z Otrokovic si vedly skvěle. V kategorii jednotlivců do 8 let si nejlépe stála Inna Volková, která obsadila druhé místo. O tři desetiny bodu za ní na třetím místě skončila Markéta Vaculová. Tyto dívky společně s Emmou Čablovou braly stříbro v soutěži trojic a společně s Eliškou Srnovou a Karolínou Tkadlecovou přidali stříbrnou medaili i v pětici. Druhé místo obsadila i společná sestava šestice nejmenších dětí, které se na start postavily vůbec poprvé ve složení Ema Ambruzová, Johana Ambruzová, Karolína Doleschalová, Adéla Podolová, Zuzana Sedláčková, Sofie Ševečková, poslední tři jmenované přidaly bronz ve trojici.

Dobře reprezentovaly i starší dívky v kategorii 9 – 11 let. Nejúspěšnější z otrokovického klubu byla Veronika Klofáčová, které medaile utekla o půl bodu a skončila tak na čtvrtém místě. Se stejným výsledkem, ale rozdílem jen 0,05 bodu skončila i v sestavách trojic, kdy závodila společně s Terezou Ernestovou a Annou Tkadlecovou. Nejtěžší startovní pozici měla Matějíčková Aneta, která se postavila na start jako jedna z nejmladších dívek v kategorii 12 – 14 let. „Letos šlo o naše první závody a jsem velmi ráda, že se děvčatům dařilo. Je to pro ně velká motivace. Navíc měly možnost vidět ty nejlepší reprezentační týmy z celého světa a načerpat tak inspiraci do dalších tréninků a závodů,“ uvedla trenérka Barbora Karlíková z klubu gymnastického aerobiku BK Otrokovice.

Další příležitostí, kdy budou moci děvčata zúročit natrénované hodiny, je Pohár federací 23. a 24. dubna v Praze a 4. - 5. června v Bratislavě.

 

 

 

 

Další informace:

Lenka Vaculová

tisková mluvčí města Otrokovice

+420 723 606 758, +420 577 680 449

vaculova@muotrokovice.cz

www.otrokovice.cz

 
Zveřejnil: Mgr. Lenka Vaculová
Vytvořeno / změněno: 11.4.2022 / 11.4.2022

Líbí se?

 52% |  48%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • LETNÍ KINO V PŘÍSTAVIŠTI - V LÉTĚ TI ŘEKNU, JAK SE MÁM
  20.8.2022 21:00, přístaviště Baťov
  Přístaviště Baťov!
  Slovensko, Česko 2022, 110 min., přístupné bez omezení
  Komedie
  V létě ti řeknu, jak se mám mapuje životy bývalých spolužáků ze střední školy, kteří se i roky po skončení školy stále stýkají. Každý z nich má jiný životní příběh, jiné radosti i starosti, ale i tajemství, která do party vnáší vtip i napětí. Do života hlavních postav vstupujeme těsně před Vánoci, po kterých přichází nový rok, ve kterém mají všichni oslavit čtyřicátiny. Hrdiny nacházíme v různých fázích života, přitom jejich osudy se díky náhodám proplétají víc než dosud.
  Režie: Marta Ferencová. Hrají: Tereza Kostková, Ondřej Sokol, Martin Hofmann, Dana Rogoz, Andreea Vasile, Marián Miezga, Ján Koleník, Soňa Norisová a další.
 • DIVADLO A BESEDY S JAROSLAVEM DUŠKEM
  27.8.2022 14:00
  Proudy Inspirace, z.s. uvádí představení
  DIVADLO A BESEDY S JAROSLAVEM DUŠKEM

  Sobota 27. 8.
  14:00 hod. Beseda Na Slovíčko – beseda Jaroslava Duška a MUDr. Jana Vojáčka
  19:00 ČTYŘI DOHODY - legendární představení podle knihy Dona M. Ruize, založené na staré moudrosti Toltéků
 • NÁMĚSTÍ 2022 – Září + RIPTETO
  28.8.2022 16:30
  Letošní poslední dvojkoncert z cyklu Náměstí 2022. V první části koncertního odpoledne zahraje zlínská alternativně pop-rocková kapela Září, která tvoří vlastní kytarovou muziku s českými texty. Druhá část bude patřit kapele Ripteto. Kombinace houslí a akustické kytary dala vzniknout zajímavým folk-rockovým aranžím známých českých a slovenských písní. Repertoár kapely tvoří písně od 60. let až po současnost, takže si na své přijdou všechny věkové kategorie.
 • DIVADLO A BESEDY S JAROSLAVEM DUŠKEM
  28.8.2022 19:00
  Proudy Inspirace, z.s. uvádí představení
  DIVADLO A BESEDY S JAROSLAVEM DUŠKEM

  Neděle 28. 8. 19:00 PÁTÁ DOHODA - Pátá dohoda nás zavádí do hlubší roviny našeho sebeuvědomování a navrací nás k našemu vrozenému pravému já.
 • ROZUMĚNÍ / Ivana Kotásková
  29.8.2022 18:00, Městská galerie
  Výstava soch a akvarelů Ivany Kotáskové, výtvarnice a pedagožky výtvarného oboru na ZUŠ R. Firkušného v Napajedlích.
  Vernisáž se uskuteční v pondělí 29. 8. v 18:00 hodin v Městské galerii Otrokovice.
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Srpen 2022 >>

týdenPoÚtStČtSoNe
31. týden1234567
32. týden891011121314
33. týden15161718192021
34. týden22232425262728
35. týden2930311234
36. týden567891011

Další akce


Anketa

V případě, že by mělo dojít k sjednocení názvosloví pro pojmenování místní části Bahňák – Baťov bych volil/a jako jediný oficiálně užívaný název:

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: jirankova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 344


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies