Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Otrokovice o víkendu ožijí cyklojízdou, Otrokovickým Michalfestem a Michalskou poutí

Už tento víkend se v Otrokovicích uskuteční tři tradiční akce – Otrokovický Michalfest, Michalská pouť a Hobby cyklojízda Dubnica nad Váhom – Otrokovice. Program, který nabídne zábavu pro děti i dospělé, začne v sobotu 25. září.
michalfest
 

 
 

Vše odstartuje sobotní Otrokovický Michalfest. „Návštěvníci se mohou těšit nejenom na celou řadu regionálních kapel, jako je například Feryho fóry či Minami, ale speciálním hostem bude i vítěz druhé řady SuperStar Vlasta Horváth s kapelou,“ vyjmenoval Dalibor Dědek, dramaturg Otrokovické BESEDY, která všechny tři akce pořádá. Součástí Otrokovického Michalfestu bude ve zcela netradičním termínu Hobby cyklojízda 2021. Do ní se v letošním roce přihlásilo rekordních 196 účastníků. Start jízdy je v deset hodin dopoledne na Slovensku u Městského úřadu v Dubnici nad Váhom, cíl bude v Otrokovicích před hotelem Baťov - Společenský dům. Trasa měří celkem 87 kilometrů. „Příjezd prvních jezdců ke Společenskému domu se očekává po poledni, ale cílová aréna s hudbou včetně kvalitního občerstvení bude připravena již od 10.30 hodin. Kolem 14.30 hodin bude na pódiu vyhlášení nejlepších jezdců cyklojízdy.  Melodie první kapely se rozezní v 16 hodin a zábava potrvá až do 21.45 hodin,“ upřesnil jednatel Otrokovické BESEDY Filip Pastuszek s tím, že po celý den budou v provozu pouťové atrakce v ulici Tylova za Společenským domem.

I nedělní Michalská pouť nabídne bohatý kulturní program. Ten začne v devět hodin ráno vystoupením dechové kapely DH Holóbkova Mozeka. „Jako zvláštní host vystoupí v jedenáct hodin dopoledne syn Františka Nedvěda Vojta Nedvěd & Tie break, který potěší návštěvníky výběrem hitů bratrů Nedvědových,“ doplnil dále Dalibor Dědek.

Letošní akce bude obohacena o Vysmátou pouť, kterou pořádá společnost E.on. Ta nabídne zdarma atrakce pro celou rodinu.  Součástí bude prodej cukrové vaty a limonády, výtěžek bude věnován na podporu SOS dětských vesniček. Program Michalské pouti potrvá až do 18.15 hodin. 

„Jak Otrokovický Michalfest, tak i Michalská pouť budou zdarma. Nicméně bych chtěl všechny požádat, aby dodržovali vládou nařízená opatření a pro případnou kontrolu měli u sebe potvrzení o ukončeném očkování, či prodělané nemoci, nebo antigenním či PCR testu. Děkuji všem za trpělivost a věřím, že se všichni dobře pobavíme,“ vzkázal závěrem jednatel BESEDY.

 

Kompletní program ke všem třem akcím lze nalézt na webových stránkách Otrokovické BESEDY www.otrokovickabeseda.cz.

 
Zveřejnil: Mgr. Lenka Vaculová
Vytvořeno / změněno: 23.9.2021 / 23.9.2021

Líbí se?

 51% |  49%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • 16. OTROKOVICKÝ SALON 2022 a křest městského kalendáře na rok 2023
  21.11.2022 - 2.1.2023, bar + foyer kinosálu
  Členové spolku Rozumění a jejich hosté vystaví v prostorách Otrokovické Besedy svá výtvarná díla. Součástí vernisáže, která proběhne v pondělí 21. listopadu od 18 hodin, bude tradičně křest nového městského kalendáře na rok 2023. Hudební vystoupení: žáci ZUŠ Otrokovice. Výstava potrvá do 2. ledna 2023.
  Typ akce: Kulturní akce
 • NECHTĚNÉ FOTOGRAFIE A JINÉ VĚCI
  22.11.2022 - 22.12.2022, Městská galerie
  Výstava fotografií Jaroslava a Kláry Stojaníkových z Kroměříže. K vidění budou jak velkoformátové, tak i malé kontaktní, portrétní fotografie. Jedná se o nezveřejněné „fotografické zmetky“ a ušlechtilé tisky. Vernisáž proběhne v úterý 22. listopadu od 18 hodin.
  V souvislosti s výstavou bude v tomto termínu vystaven vyřezávaný betlém lidového tvůrce Bernarda Kučery ze Sazovic.Tento řezbář vytvořil v rámci svého života desítky figurek, které byly součástí jeho rozsáhlého betlému, který ve svém domě vystavoval. Jedná se o figurky vyřezané z lipového dřeva, které mají výšku asi 30 cm. Díky ochotě vedení Muzea jihovýchodní Moravy ve Zlíně, které tento betlém má ve sbírkách, bylo možné zapůjčit jeho ústřední část a představit ho v čase Adventu otrokovické veřejnosti.
 • ADVENTNÍ BRUSLENÍ
  2.12.2022 - 6.1.2023
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Prosinec 2022 >>

týdenPoÚtStČtSoNe
48. týden2829301234
49. týden567891011
50. týden12131415161718
51. týden19202122232425
52. týden2627282930311
1. týden2345678

Další akce


Anketa

V případě, že by mělo dojít k sjednocení názvosloví pro pojmenování místní části Bahňák – Baťov bych volil/a jako jediný oficiálně užívaný název:

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: jirankova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 498


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies