Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Přípravky se utkaly „O pohár osvobození města Otrokovice“

Více než dvě stovky mladých fotbalových nadějí z České republiky a Slovenska změřily své síly poslední dubnovou sobotu při XXV. ročníku Mezinárodního fotbalového turnaje mladších a starších přípravek „O pohár osvobození města Otrokovice“.
pripravky
 

 
 

Turnaj se konal pod záštitou předsedy SK Baťov 1930 Vlastimíra Hrubčíka a starostky města Otrokovice Hany Večerkové, která přišla účastníky turnaje pozdravit na jeho zahájení.

Po dvouleté „covidové“ odmlce se do Sportovního areálu Baťov sjelo deset družstev mladší a deset družstev starší přípravky. Hrálo se tradičně na čtyřech hřištích. „Dvě hřiště na přírodní trávě obsadila mladší přípravka a na dvou hřištích s umělým povrchem IV. generace hrála starší přípravka. Vždy ve dvou skupinách po pěti týmech,“ přiblížil Ladislav Bršlica, člen Výkonného výboru SK Baťov.

Po dopolední přestávce, kdy skončily zápasy ve skupinách, pokračoval turnaj zápasy o umístění.
K vidění byly urputné boje fotbalových benjamínků i hráčské umění těch šikovnějších, byť stále ještě začínajících fotbalistů, kterým za příjemného počasí tleskaly tribuny plné fandících rodičů.

„Celý turnaj provázelo krásné počasí, což se projevilo na spokojeném publiku i samotných hráčích. Po organizační stránce vše klapalo, a tak jsme si společně mohli užít krásný den ve společnosti úžasných sportovních výkonů dětí,“ pochválil otrokovický místostarosta Petr Ťopek, který celý den pozorně sledoval dění ve sportovním areálu a nejlepším hráčům předal připravené ceny spolu s šéftrenérem SK Baťov Petrem Zapletalem.

„Celkovým vítězem a ročním majitelem putovního poháru se součtem umístění mladší a starší přípravky stali mladí fotbalisté Hanácké Slavie Kroměříž, obhájce posledního triumfu 1. FC Slovácko tentokrát obsadilo až sedmé místo. Mladým nadějím pořádajícího SK Baťov 1930 se letos příliš nevedlo a uzavírali pořadí v obou kategoriích, věříme však, že v turnaji získaly cenné fotbalové zkušenosti, které určitě využijí ve svém dalším fotbalovém životě,“ uvedl Ladislav Bršlica s tím, že na uskutečnění letošního ročníku mezinárodní mládežnické akce „O pohár osvobození města Otrokovice“ mají kromě obětavosti organizátorů, pořadatelů a rozhodčích z řad členů SK Baťov 1930 významný podíl město Otrokovice a Zlínský kraj, poděkování patří také zlínskému KFS a FAČR, díky nimž se turnaj mohl uskutečnit na výborné úrovni.


Mladší přípravka celkové pořadí:

1.      FC Fastav Zlín

2.      TJ Valašské Meziříčí

3.      SK Hanácká Slavia Kroměříž

 
Nejlepší hráč: Vojtěch Dvořák (FC Fastav Zlín)

Nejlepší brankář: Jan Blabla (TJ Valašské Meziříčí)

Nejlepší střelec: Juraj Pavlíček (FK Lokomotíva Trnava)

 

Starší přípravka celkové pořadí:

1.      SK Hanácká Slavia Kroměříž

2.      FK Dubnica nad Váhom

3.      1. FC Slovácko

 

Nejlepší hráč: David Tažim (FK Dubnica nad Váhom)

Nejlepší brankář: Marek Fojt (SK Hanácká Slavia Kroměříž)

Nejlepší střelec: Filip Holiš (FC Slovácko)

 

 

 

Další informace:

Lenka Vaculová

tisková mluvčí města Otrokovice

+420 723 606 758, +420 577 680 449

vaculova@muotrokovice.cz

www.otrokovice.cz

 
Zveřejnil: Mgr. Lenka Vaculová
Vytvořeno / změněno: 4.5.2022 / 4.5.2022

Líbí se?

 51% |  49%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • 16. OTROKOVICKÝ SALON 2022 a křest městského kalendáře na rok 2023
  21.11.2022 - 2.1.2023, bar + foyer kinosálu
  Členové spolku Rozumění a jejich hosté vystaví v prostorách Otrokovické Besedy svá výtvarná díla. Součástí vernisáže, která proběhne v pondělí 21. listopadu od 18 hodin, bude tradičně křest nového městského kalendáře na rok 2023. Hudební vystoupení: žáci ZUŠ Otrokovice. Výstava potrvá do 2. ledna 2023.
  Typ akce: Kulturní akce
 • NECHTĚNÉ FOTOGRAFIE A JINÉ VĚCI
  22.11.2022 - 22.12.2022, Městská galerie
  Výstava fotografií Jaroslava a Kláry Stojaníkových z Kroměříže. K vidění budou jak velkoformátové, tak i malé kontaktní, portrétní fotografie. Jedná se o nezveřejněné „fotografické zmetky“ a ušlechtilé tisky. Vernisáž proběhne v úterý 22. listopadu od 18 hodin.
  V souvislosti s výstavou bude v tomto termínu vystaven vyřezávaný betlém lidového tvůrce Bernarda Kučery ze Sazovic.Tento řezbář vytvořil v rámci svého života desítky figurek, které byly součástí jeho rozsáhlého betlému, který ve svém domě vystavoval. Jedná se o figurky vyřezané z lipového dřeva, které mají výšku asi 30 cm. Díky ochotě vedení Muzea jihovýchodní Moravy ve Zlíně, které tento betlém má ve sbírkách, bylo možné zapůjčit jeho ústřední část a představit ho v čase Adventu otrokovické veřejnosti.
 • ADVENTNÍ BRUSLENÍ
  2.12.2022 - 6.1.2023
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Listopad 2022 >>

týdenPoÚtStČtSoNe
44. týden31123456
45. týden78910111213
46. týden14151617181920
47. týden21222324252627
48. týden2829301234
49. týden567891011

Další akce


Anketa

V případě, že by mělo dojít k sjednocení názvosloví pro pojmenování místní části Bahňák – Baťov bych volil/a jako jediný oficiálně užívaný název:

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: jirankova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 496


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies