Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Vedení města se setkalo s občany na Baťově

Doprava v různých podobách se stala ústředním tématem besedy s občany na Baťově, v rámci které měli lidé možnost pokládat otázky starostce města Otrokovice Haně Večerkové i místostarostovi Petru Ťopkovi. Vedení radnice tak zahájilo letošní sérii setkávání s veřejností, které se konají pravidelně již několik let.
beseda
 

 
 

V úvodu setkání představila starostka realizované i plánované projekty týkající se místní části Baťov. „Povídali jsme si o revitalizaci Štěrkoviště, ale i navazujících stavbách chodníků či cyklostezky, kterou již delší dobu připravujeme ve směru od kruhového objezdu u čistírny odpadních vod po obchodní dům. Zmínili jsme, v jaké fázi se aktuálně nachází projekt Hurdisek, a také naši představu o revitalizaci parku před Společenským domem,“ přiblížila Hana Večerková střípek se společného setkání, které se mimo jiné věnovalo také zpracování nového strategického plánu pro následujících deset let. V rámci projektu Zapojení veřejnosti do rozvoje obce se diskuze točila kolem dopravní situace na Baťově. „Upozornili jsme občany, že se jim ještě do prázdnin dostanou do rukou dva dotazníky. První, který najdou v aktuálním dubnovém vydání Otrokovických novin, je zaměřen na průzkum pro nový strategický plán. Následovat bude dotazníkové šetření, které by mělo řešit dopravu na Baťově. Vyzvali jsme občany, aby k těmto dokumentům nebyli lhostejní, protože je to jeden z nástrojů, ze kterého budeme čerpat při tvorbě projektu. Ten se následně dotkne všech obyvatel Baťova, protože řešení dopravní situace musí být komplexní. Zajímá nás, jak o dopravě v této části přemýšlí její obyvatelé. Zda situaci vyřeší například zavedení obytných zón, zjednosměrnění ulic, vyvýšené křižovatky či jiné řešení. Úprava dopravy na Baťově je potřebná vzhledem ke zvýšení bezpečnosti v ulicích a řešení parkování,“ zdůraznila otrokovická starostka Hana Večerková.      

Další ze setkání představitelů města s veřejností se uskuteční ve čtvrtek 18. května v 17 hodin v kinosálu Otrokovické BESEDY, a to pro místní části Střed, Újezdy, Trávníky a Přednádraží.

 

 

 

 

 

 

Další informace:

Lenka Vaculová

tisková mluvčí města Otrokovice

+420 723 606 758, +420 577 680 449

vaculova@muotrokovice.cz

www.otrokovice.cz

 

 

 

 
Zveřejnil: Mgr. Lenka Vaculová
Vytvořeno / změněno: 21.4.2023 / 21.4.2023

Líbí se?

 42% |  58%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Duben 2024 >>

týdenPoÚtStČtSoNe
14. týden1234567
15. týden891011121314
16. týden15161718192021
17. týden22232425262728
18. týden293012345
19. týden6789101112

Další akce


Anketa

Těšíte se na letošní ročník Otrokovických letních slavností?

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: jirankova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 1718


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém