Dovolujeme si Vás pozvat na setkání s přáteli ze Znojma. Výstava bude zahájena v pátek 7. března v 18 hod., ve foyer kinosálu Otrokovické BESEDY a potrvá do pátku 28. března. Vstup volný.
Adventní koncert jednoho z nejvýraznějších interpretů současné tuzemské scény Ondřeje Rumla. Koncert se skládá z písní Zdeňka N. Bričkovského v aranžích Davida Rottera. Mezi jednotlivými písněmi je jemně vetkané průvodní slovo, které, spolu s písněmi, jako střípky skládá dnes již tak trochu zapomenutý příběh, nejen o narození Ježíška v Betlémě, ale i o tajemném zrození zářivého Světla v nás. Na začátek večera vystoupí Ženský pěvecký sbor Otrokovice pod vedením Marka Obdržálka. Ondřej Ruml zazpívá Zapomenutý příběh v doprovodu sboru ZUŠ Otrokovice.
Zájezd do oblíbených termálních lázní V Maďarsku. Termální prameny v Mosonmagyaróváru se řadí mezi 5 nejléčivějších vod Evropy Nástupní místa: 5:30 Otrokovice Společenský dům a 5:40 MHD náměstí u BESEDY. Rezervace míst, popř. další informace v TIC nebo na tel. č. 571 118 103.
Premiéra nové hry Hrobka s vyhlídkou se uskuteční v neděli 17.12. od 16:00 na Sokolovně v Otrokovicích. Představení připravil soubor LDO ZUŠ Otrokovice, pod vedením Gustava Řezníčka, herce Městského divadla Zlín.