Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Vedení města se setkalo s občany na Baťově

Doprava v různých podobách se stala ústředním tématem besedy s občany na Baťově, v rámci které měli lidé možnost pokládat otázky starostce města Otrokovice Haně Večerkové i místostarostovi Petru Ťopkovi. Vedení radnice tak zahájilo letošní sérii setkávání s veřejností, které se konají pravidelně již několik let.
beseda
 

 
 

V úvodu setkání představila starostka realizované i plánované projekty týkající se místní části Baťov. „Povídali jsme si o revitalizaci Štěrkoviště, ale i navazujících stavbách chodníků či cyklostezky, kterou již delší dobu připravujeme ve směru od kruhového objezdu u čistírny odpadních vod po obchodní dům. Zmínili jsme, v jaké fázi se aktuálně nachází projekt Hurdisek, a také naši představu o revitalizaci parku před Společenským domem,“ přiblížila Hana Večerková střípek se společného setkání, které se mimo jiné věnovalo také zpracování nového strategického plánu pro následujících deset let. V rámci projektu Zapojení veřejnosti do rozvoje obce se diskuze točila kolem dopravní situace na Baťově. „Upozornili jsme občany, že se jim ještě do prázdnin dostanou do rukou dva dotazníky. První, který najdou v aktuálním dubnovém vydání Otrokovických novin, je zaměřen na průzkum pro nový strategický plán. Následovat bude dotazníkové šetření, které by mělo řešit dopravu na Baťově. Vyzvali jsme občany, aby k těmto dokumentům nebyli lhostejní, protože je to jeden z nástrojů, ze kterého budeme čerpat při tvorbě projektu. Ten se následně dotkne všech obyvatel Baťova, protože řešení dopravní situace musí být komplexní. Zajímá nás, jak o dopravě v této části přemýšlí její obyvatelé. Zda situaci vyřeší například zavedení obytných zón, zjednosměrnění ulic, vyvýšené křižovatky či jiné řešení. Úprava dopravy na Baťově je potřebná vzhledem ke zvýšení bezpečnosti v ulicích a řešení parkování,“ zdůraznila otrokovická starostka Hana Večerková.      

Další ze setkání představitelů města s veřejností se uskuteční ve čtvrtek 18. května v 17 hodin v kinosálu Otrokovické BESEDY, a to pro místní části Střed, Újezdy, Trávníky a Přednádraží.

 

 

 

 

 

 

Další informace:

Lenka Vaculová

tisková mluvčí města Otrokovice

+420 723 606 758, +420 577 680 449

vaculova@muotrokovice.cz

www.otrokovice.cz

 

 

 

 
Zveřejnil: Mgr. Lenka Vaculová
Vytvořeno / změněno: 21.4.2023 / 21.4.2023

Líbí se?

 39% |  61%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • ROBERT BAZIKA – JORDAN TRAIL
  6.12.2023 18:00, bar 1. patro
  Společně s Robertem Bazikou při cestovatelské přednášce napříč jordánskou pouští přes Petru, vádí Rum až k Rudému moři zažijete Vzrušující 170 kilometrové putování doplněné pásmem fotek a krátkých dabovaných videí. Stezky dálkového pochodu vedoucího od severu k jihu napříč celým Jordánskem sloužily po tisíce let obchodu a komunikaci mezi odlehlými komunitami lidí. V pěšinách jordánských pouští a hor je zapsána biblická historie celého regionu.
 • ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU V PARKU NA BAŤOVĚ
  7.12.2023 16:00
  Srdečně zvou členové komise pro místní část Baťov
 • BAR BESEDA S ŽIVOU HUDBOU
  7.12.2023 17:00, Bar Beseda s živou hudbou
  Zpříjemněte si čtvrteční podvečer v Baru Beseda s živou hudbou. Bar otevřen od 17 hod., k poslechu hraje od 18 hod. kapela Jalové hlasy.
 • VÁNOČNÍ HVĚZDA
  9.12.2023 15:00
  Hasiči Kvítkovice ve spolupráci s komisí pro místní část Kvítkovice a Letiště zvou všechny děti i dospělé na tradiční akci
 • ONDŘEJ RUML – ZAPOMENUTÝ PŘÍBĚH
  10.12.2023 17:30, velký sál
  Adventní koncert jednoho z nejvýraznějších interpretů současné tuzemské scény Ondřeje Rumla. Koncert se skládá z písní Zdeňka N. Bričkovského v aranžích Davida Rottera. Mezi jednotlivými písněmi je jemně vetkané průvodní slovo, které, spolu s písněmi, jako střípky skládá dnes již tak trochu zapomenutý příběh, nejen o narození Ježíška v Betlémě, ale i o tajemném zrození zářivého Světla v nás. Na začátek večera vystoupí Ženský pěvecký sbor Otrokovice pod vedením Marka Obdržálka. Ondřej Ruml zazpívá Zapomenutý příběh v doprovodu sboru ZUŠ Otrokovice.
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Srpen 2023 >>

týdenPoÚtStČtSoNe
31. týden31123456
32. týden78910111213
33. týden14151617181920
34. týden21222324252627
35. týden28293031123
36. týden45678910

Další akce


Anketa

Zúčastníte se letošního rozsvícení vánočního stromu v pátek 1. prosince?

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: jirankova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 1976


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém