Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


V Otrokovicích se uskutečnila konference „Cestovní ruch ve Zlínském kraji 2024“

Informace o projektech, plánech, či aktuálním zvýšení průměrné doby přenocování návštěvníků přinesla konference „Cestovní ruch ve Zlínském kraji“ konaná v Otrokovicích. Zájem rozvíjet tuto oblast dokazovala přítomnost 140 odborníků nejen z řad cestovního ruchu, ale i zástupců organizací, měst, obcí, médií a korporátů, kteří zaplnili konferenční sál Otrokovické BESEDY. Jejich dlouhodobým společným cílem je vytvářet co nejlepší podmínky pro propagaci a růst turistické destinace tak, aby byla významným turistickým regionem v rámci České republiky. Konferenci uspořádala Centrála cestovního ruchu Východní Moravy.
CCRVM
 

 
 

Konferenci společně zahájili náměstek člena vlády Jan Fluxa, hejtman Zlínského kraje Radim Holiš, náměstek hejtmana Zlínského kraje Lubomír Traub a místostarosta Otrokovic Petr Ťopek. První slova v rámci odborného programu směřovala k ekonomickému potenciálu cestovního ruchu a genezi destinačních společností v rámci České republiky. Celkový obraz cestovního ruchu doplnila statistická data v kontextu minulých let a ostatních krajů. Řeč byla také o aktuálních výzvách pro podnikatele lázeňství, nejnovějších trendech na sociálních sítích i turistickém produktu Baťův region.

V průběhu konference představila pořádající Centrála cestovního ruchu Východní Moravy nejen svou činnost a plány do dalších let, ale i čtyři významné novinky realizované v roce 2023 nebo připravované na rok 2024. Jednalo se o projekt Ploština, Brána Pusteven, Sluneční Lázně Luhačovice a Klenotnice Velké Moravy. 

„Průběh konference mě osobně utvrdil v pozitivním trendu vývoje cestovního ruchu ve Zlínském kraji. Celkové nastavení spolupráce mezi všemi aktéry a mezioborová kooperace jsou ideálním podhoubím pro další rozvoj turismu v našem regionu,“ zhodnotil konferenci náměstek hejtmana Zlínského kraje Lubomír Traub.

Konference představila nejen nové trendy a výzvy v oblasti cestovního ruchu, ale především svedla dohromady jeho přímé účastníky, kteří tak mohli diskutovat nad řadou témat. „Svým způsobem to bylo rozsáhlé celodenní rokování mezi aktéry cestovního ruchu působícími na různých úrovních a pozicích, kteří mají společný cíl - budování atraktivního turistického regionu,“ uzavřela ředitelka Centrála cestovního ruchu Východní Moravy Zuzana Vojtová. 

 

 

 

 

Další informace:                                              

Petr Michalec

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy

+420 733 161 671

www.vychodni-morava.cz

 

 
Zveřejnil: Mgr. Lenka Vaculová
Vytvořeno / změněno: 7.3.2024 / 7.3.2024

Líbí se?

 42% |  58%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Březen 2024 >>

týdenPoÚtStČtSoNe
9. týden26272829123
10. týden45678910
11. týden11121314151617
12. týden18192021222324
13. týden25262728293031
14. týden1234567

Další akce


Anketa

Těšíte se na letošní ročník Otrokovických letních slavností?

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: jirankova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 6998


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém