Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Výtržníci poškodili autobus, dostihla je městská policie

Na volání řidiče MHD reagovala hlídka Městské policie Otrokovice, která neprodleně spustila pátrání po dvou podnapilých mužích. Ti v autobuse MHD rozbili láhev alkoholu, se kterým chtěli polít řidiče. Ten je z vozidla s cestujícími vykázal. Výtržníci se řidiči pomstili, utrhli stěrač vozidla a poškodili lak karoserie.
znak MPO
 

 
 

Vzhledem ke škodám na majetku a možnému spáchání trestného činu oznámili strážníci celou věc také Policii ČR. Sami ale nenechali nic náhodě a vzhledem k tomu, že od poškozeného autobusu výtržníci utekli, vydali se je hledat. „Hlídka vycházela z vlastní zkušenosti a předpokladu, kam tyto osoby často směřují. Popis hledaných osob nechali i v blízkém supermarketu, což se záhy ukázalo jako velmi přínosné,“ přiblížil Tomáš Gromus, ředitel Městské policie Otrokovice.

V krátkém časovém rozmezí totiž kontaktovali pracovníci supermarketu městskou policii, které oznámili, že hledaní muži navštívili prodejnu a stihli si bez zaplacení odnést také dvě balení Pepsi coly. Dle sdělení se vydali dál do prostoru za prodejnou. Hlídka reagovala okamžitě a muže dostihla. „Provedenou lustrací bylo zjištěno, že se jedná o recidivisty, přičemž jeden z nich byl v posledních třech letech pravomocně odsouzen za majetkovou trestnou činnost. Po zadržení muži popírali krádež i poškození autobusu. Jejich vinu ale potvrdila následně ostraha supermarketu i řidič poškozeného autobusu,“ popsal Tomáš Gromus. Případ poškození i krádeže si převzala hlídka Policie ČR. I v tomto případě se opět ukázala nutná všímavost a aktivita veřejnosti. „Pokud se stanete svědkem protiprávního jednání, kontaktujte neprodleně městskou policii na bezplatné lince 156. Jen tak je možné rychle reagovat a situaci vyřešit,“ vyzval ředitel Městské policie Otrokovice Tomáš Gromus.

 

 
Zveřejnil: Mgr. Lenka Vaculová
Vytvořeno / změněno: 17.3.2023 / 17.3.2023

Líbí se?

 50% |  50%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Květen 2024 >>

týdenPoÚtStČtSoNe
18. týden293012345
19. týden6789101112
20. týden13141516171819
21. týden20212223242526
22. týden272829303112
23. týden3456789

Další akce


Anketa

Těšíte se na letošní ročník Otrokovických letních slavností?

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: jirankova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 6954


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém