Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Žádost o poskytnutí informace - Informace ze všech jednání - Změna č.2 ÚP Tlumačov (23/2022)

Datum podání žádosti: 30.03.2022

Datum poskytnutí informace: 12.04.2022
Předmětem žádosti bylo poskytnutí informací ze všech jednání ve věci Změny č. 2 územního plánu Tlumačov a informací, které s tímto procesem mohou souviset:

1. Zápisy z jednání výrobních výborů či jakýchkoliv jednání uskutečněných v souvislosti se změnou č. 2 ÚP Tlumačov, kterých se účastnili zástupci Pořizovatele, vč. související korespondence a elektronické komunikace.

2. Zápis z veřejného projednání změny č. 2 ÚP Tlumačov a Vyhotovení vlivů změny č. 2 ÚP Tlumačov na udržitelný rozvoj území ze dne 20.09.2021.

3. Vypořádání připomínek a námitek Pořizovatelem, podaných ke změně č. 2 ÚP Tlumačov, vlastníkem poz. p.č. 3535 k. ú. Tlumačov či jeho zástupci.

4. Zápisy jednání mezi Pořizovatelem, vedením města Otrokovice, odbory městského úřadu, Zpracovatelem změny ÚP či Zhotovitelem posudku SEA, dotčenými orgány apod., vč. související korespondence a elektronické komunikace.
 

 
 


Způsob vyřízení žádosti:

K bodu 1

Výrobní výbory při vypracovávání dokumentace předmětné změny nebyly konány. Konzultace obsahu dokumentace probíhaly operativně prostřednictvím e-mailů a telefonických rozhovorů, z těchto konzultací nebyly pořizovány zápisy a jejich obsah nebyl archivován.

Předmětná změna byla pořizována v souladu s ust. § 55b stavebního zákona, veškeré písemnosti tohoto pořizování (poskytovatel informace je nevyhodnotil jako požadované „Zápisy z jednání výrobních výborů či jakýchkoliv jednání uskutečněných v souvislosti se změnou č. 2 ÚP Tlumačov, kterých se účastnili zástupci pořizovatele, vč. související korespondence a elektronické komunikace“) jsou součástí spisu, který je k dispozici u pořizovatele, odboru rozvoje města MěÚ Otrokovice. Další jednání uskutečněná v souvislosti se změnou jsou uvedena v bodu č. 3.


K bodu 2

O průběhu veřejného projednání vede pořizovatel v souladu s ust. § 22 odst. 2 stavebního zákona písemný záznam. Písemný záznam je přílohou č. 1 k tomuto e-mailu.


 K bodu 3

Vypořádání dosud nebylo vypracováno, pořizovatel ve spolupráci s určeným zastupitelem vypracoval návrh tohoto vypořádání - je součástí vyhodnocení výsledků veřejného projednání změny. Předběžná jednání ve věci vyhodnocení výsledků veřejného projednání změny  se uskutečnila ve dnech 16.11.2021 a 12. 01. 2022, z těchto jednání nebyl pořízen zápis. Konečné vyhodnocení výsledů veřejného projednání změny ve smyslu ust. § 53 odst. 1 stavebního zákona včetně návrhu vypořádání námitek se uskutečnilo dne 17.01.2022 – viz zápis v příloze č. 2 tohoto e-mailu. Návrh rozhodnutí vypořádání (viz příloha č. 3 k e-mailu) byl dne 26.01.2022 rozeslán dotčeným orgánům a krajskému úřadu jako nadřízenému orgánu k uplatnění stanovisek. Krajský úřad v rámci svého stanoviska dle ust. § 171 stavebního zákona upozornil pořizovatele na nepřesnosti a doporučil mu, aby byl návrh změny znovu překontrolovaný a upravený. Na toto upozornění pořizovatel reagoval e-mailem, který je i s dosavadní reakcí krajského úřadu uveden v příloze č. 4 k tomuto e-mailu.


 K bodu 4

4.   Pořizovatel v souvislosti s projednáváním změny nevedl žádná jednání s vedením města Otrokovice a odbory městského úřadu. Město Otrokovice bylo jako sousední obec dle stavebního zákona obesláno písemností oznamující veřejné projednání změny, příslušné odbory městského úřadu jako dotčené orgány byly navíc obeslány žádostí o stanovisko k návrhu rozhodnutí o námitkách. Pořizovatel, tak jak je uvedeno v bodě č. 1, operativně konzultoval obsah dokumentace změny s jejím zhotovitelem, zápisy nebyly vyhotovovány. Vypracování posudku SEA zajišťoval zhotovitel dokumentace změny, pořizovatel se zhotovitelem posudku SEA nejednal.  Dotčené orgány byly obeslány písemností oznamující veřejné projednání změny a žádostí o stanovisko k návrhu rozhodnutí o námitkách.


 

Odkazy

 
Zveřejnil: Mgr. Lenka Vaculová
Vytvořeno / změněno: 22.4.2022 / 22.4.2022

Líbí se?

 55% |  45%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Září 2023 >>

týdenPoÚtStČtSoNe
35. týden28293031123
36. týden45678910
37. týden11121314151617
38. týden18192021222324
39. týden2526272829301
40. týden2345678

Další akce


Anketa

V případě, že by mělo dojít k sjednocení názvosloví pro pojmenování místní části Bahňák – Baťov bych volil/a jako jediný oficiálně užívaný název:

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: jirankova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 1735


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies