Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Žádost o poskytnutí informace - zastávka MHD Trelleborg (49/2021)

Datum podání žádosti: 23. 6. 2021

Datum poskytnutí informace: 30. 6. 2021
Předmětem žádosti byly dotazy vztahující se k nově zavedené zastávce MHD s názvem Trelleborg.
 

 
 

1) Jedná se o provizorní veřejnou zastávku MHD, která je umístěna na veřejně nepřístupné účelové komunikaci? Podle katastrální mapy se nejspíše jedná o parcelu číslo 430/60 (ostatní komunikace, ostatní plocha) a parcelu číslo 437/17(Manipulační plocha, ostatní plocha) v katastru obce Otrokovice.

ANO. V PŘÍPADĚ, ŽE SE POVEDE ŘÍZENÍ O DEFINITIVNÍ ZASTÁVCE MHD, POSOUDÍME VZTAH MEZI CHARAKTEREM DANÉ ÚČELOVÉ KOMUNIKACE A ZAJIŠTĚNÍM PŘÍSTUPU VEŘEJNOSTI K ZASTÁVCE.

 

2) Má veřejnost (mimo zaměstnance firmy Trelleborg) možnost na této zastávce vystupovat a využívat ji? Když se jedná a veřejnou provizorní zastávku MHD, která má sloužit veřejnosti. A ne jen omezenému množství cestujících.

            na této zastávce MÁ VEŘEJNOST MOŽNOST NASTUPOVAT A vystupovat, TEDY MÁ MOŽNOST JI využívat

 

3) Jakým způsobem se dostane cestující, občan který vystoupí na této provizorní veřejné zastávce MHD ze zastávky do okolí (areál Toma, Štěrkoviště) když se podle Vás jedná o provizorní zastávku na neveřejně nepřístupném místě?

            OBČAN, KTERÝ VYSTOUPÍ NA ZASTÁVCE MHD OTROKOVICE,TRELLEBORG SE DO KOLÍ DOSTANE PO POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH. PARKOVIŠTĚ ANI CHODNÍKY NEJSOU ZA PLOTEM.

 

4) Součástí zastávky je chodník a parkoviště pro osobní auta. Je to na parcele viz bod 1. Má tento chodník a parkoviště řádnou kolaudaci a je vystaven na základě stavebního povolení, a proběhla řádná kolaudace?

Na chodník a parkoviště bylo vydáno stavební povolení a byla provedena řádná kolaudace.

 

5) Může být provizorní zastávka MHD či zastávka MHD postavena na veřejnosti nepřístupném místě, když MHD je tady pro veškerou veřejnost?

Zastávka není postavena na veřejnosti nepřístupném místě. přístup veřejnosti není nijak omezen. HLAVNÍM SMYSLEM TÉTO ZASTÁVKY JE ZAJIŠTĚNÍ DOPRAVNÍ OBLUSŽNOSTI ZAMĚSTAMNCŮM SPOL. TRELLEBORGU NA ZÁKLADĚ ŽÁDOSTI TÉTO SPOLEČNOSTI. PŘÍSTUP PRO JINÉ OSOBY VŠAK NENÍ NIJAK UPRAVEN. SPOL. TRELLEBORG SI JE VĚDOMA VYUŽÍVÁNÍ ZASTÁVKY ŠIRŠÍ VEŘEJNOSTÍ.

 
Žádost vyřizoval Městský úřad Otrokovice, odbor dopravně-správní.
Zveřejnil: Bc. Romana Pastuszková
Vytvořeno / změněno: 19.7.2021 / 19.7.2021

Líbí se?

 49% |  51%

Obslužné odkazy

 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • NA SPRÁVNÉ ADRESE / derniéra oblíbeného titulu z repertoáru Tyjátru
  1.10.2022 19:00, Otrokovická BESEDA
  Úspěšná francouzská komedie M. Camolettiho nabízí řadu vtipných situací, dialogů a záměn. “Vždy jde hlavně o to, že někdy nestačí podat si inzerát, nebo přijít na tu správnou adresu…” Nenechte si ujít mistrovské výkony v podání herců divadelního spolku TYJÁTR! Režie: Radek Chmela
 • DECHOVÁ HUDBA ZLAŤULKA / program pro příznivce dechovky
  2.10.2022 14:00, Otrokovická BESEDA
  Dechová hudba Zlaťulka - dechovka z Podluží. Vznikla na jaře roku 1993, u jejího zrodu stálo několik muzikantů ze zanikající DH Starohorky z Velkých Pavlovic, kteří chtěli nadále pokračovat v hraní tradičních krojových hodů a zábav ve stylu a duchu „Juráčků“ – muziky, která v 60. - 80. letech ustálila způsob interpretace sousedských valčíků, polek, vrtěných, verbuňků a hošijí, které k hodům na Podluží historicky patří. Základním kamenem repertoáru byly skladby Metoděje Prajky, Antonína Žváčka, Jožky Konečného a dalších jihomoravských lidových autorů, ale kapela nikdy neodmítla zahrát písničky a skladby z dílen autorů jiných regionů Moravy a Česka a rovněž z řad tanečních melodií.
 • VÝSTAVA M. SLEZÁKOVÉ + A. UNGEROVÉ
  4.10.2022 8:00 - 17:00, bar + foyer kinosálu Otrokovické Besedy
  Výstava Miluše Slezákové, rodačky z Mladcové. Zálibu v malování měla už jako školačka, v důchodovém věku se ke své zálibě vrátila, ráda maluje romantické portréty žen, zátiší a kočky. Na Besedě vystavuje s Anežkou Ungerovou z Otrokovic, která svůj koníček v malování realizovala také až v důchodovém věku. V romantickém duchu vyjadřuje svými olejomalbami realisticky i abstraktně ženy, zvířata i přírodu. Obě malířky slaví při svých výstavách úspěchy nejen v Otrokovicích, ale také ve Zlíně, Kroměříži či Tlumačově.
 • TSUNAMI / Emil Sláma
  24.10.2022 18:00, Městská galerie
  Vernisáž v pondělí 24. 10. v 18.00 hodin v Městské galerii Otrokovice.Umělecký spolek Rozumění srdečně zve na výstavu Emila Slámy. Významný otrokovický výtvarník a pedagog vystaví na říjnové výstavě s názvem TSUNAMI svoji tvorbu posledních pěti let. Celoživotní učitel kreslení, malování a modelování, kterému se podařilo spojit kresbu a keramiku, a tak nyní tvoří, jak sám říká, grafickou keramiku.
 • Slavnostní večer k výročí založení samostatného ČSR
  27.10.2022
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Říjen 2022 >>

týdenPoÚtStČtSoNe
39. týden262728293012
40. týden3456789
41. týden10111213141516
42. týden17181920212223
43. týden24252627282930
44. týden31123456

Další akce


Anketa

V případě, že by mělo dojít k sjednocení názvosloví pro pojmenování místní části Bahňák – Baťov bych volil/a jako jediný oficiálně užívaný název:

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: jirankova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 441


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies