Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Aktuální zpravodajství

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 97 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZveřejnil
13.12.2017Kraj ocenil dobrovolníky pracující s mládeží. Ocenění jsou i z Otrokovic
Dvacet dobrovolníků, kteří se minimálně sedm let bez nároku na odměnu věnují dětem a mládeži jako trenéři či vedoucí různých oddílů, ocenil ve Vsetíně hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek společně s dalšími členy krajské rady, statutárním náměstkem Jiřím Sukopem a radními Michaelou Blahovou a Miroslavem Kašným. Slavnostního ceremoniálu v Mramorovém sále zámku se účastnil také starosta města Vsetín Jiří Růžička i starostové měst a obcí, kteří často navrhovali na ocenění jednotlivé osobnosti.
Bc. Romana Stehlíková
13.12.2017Na poslední pracovní dny v roce upraví Městský úřad Otrokovice úřední dobu
Závěrem letošního roku budou na otrokovickém úřadě nepatrně upraveny úřední hodiny pro veřejnost. Středa 27. prosince 2017 bude posledním úředním dnem v letošním roce, kdy bude možné vyřídit své záležitosti na přepážkových pracovištích. Otevírací dobu pro veřejnost má upravenu i Městská knihovna Otrokovice.
Bc. Romana Stehlíková
11.12.2017V Otrokovicích si zazpíváme koledy společně s celým Českem
Stejný den, stejný čas, stejné koledy. Pět zvolených koled zazní na náměstí 3. května ve středu 13. prosince v 18 hodin, stejně jako v ostatních městech napříč celou Českou republikou. Do sedmého ročníku akce Česko zpívá koledy se i tentokrát naše město zapojí. Přidejte se k nám!
Bc. Romana Stehlíková
11.12.2017Vánoční trhy se v Otrokovicích příští rok neuskuteční
Nízký zájem trhovců, nízký zájem obyvatel našeho města. To jsou dva hlavní důvody, proč se v příštím roce v Otrokovicích vánoční trhy konat nebudou. Letos se trhy uskutečnily v pátek a v sobotu 8. a 9. prosince.
Bc. Romana Stehlíková
11.12.2017Sportovní areál Baťov od ledna upravuje provozní dobu
Od ledna 2018 bude změněna provozní doba na hracích plochách Sportovního areálu Baťov, tak rozhodla Rada města Otrokovice na svém posledním jednání. Otevírací doba wellness centra zůstane bez úprav.
Bc. Romana Stehlíková
8.12.2017Knihovna bude v pátek 15. prosince otevřena jen dopoledne
Městská knihovna Otrokovice bude mít v pátek 15. prosince 2017 zkrácenou otevírací dobu pro veřejnost. „Upozorňujeme čtenáře, že z technických důvodů bude omezena provozní doba hlavní půjčovny, nám. 3. května 1340. Knihovna bude v tento den otevřena od 10 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení,“ informovala Radka Jarková, vedoucí městské knihovny.
Bc. Romana Stehlíková
8.12.2017SENIOR Otrokovice bude mít novou ředitelku
K poslednímu dni letošního roku podala současná ředitelka Ivana Vardanová zřizovateli rezignaci na svou funkci. Od 1. února 2018 ji nahradí Aranka Medková Pekárková, která obstála ve výběrovém řízení a následně její jmenování schválila Rada města Otrokovice.
Bc. Romana Stehlíková
7.12.2017Rekonstrukce vozovky u polikliniky si vyžádá uzavírku
V těchto dnech probíhá oprava vozovky, chodníků a dalších zpevněných ploch v okolí Městské polikliniky Otrokovice. Z důvodu prováděné rekonstrukce dojde v termínu
od 11. do 14. prosince 2017 k významnému omezení dopravního provozu. Ve dnech od 12. do 14. prosince bude pravděpodobně zřízena úplná uzavírka místní komunikace. Vše závisí na klimatických podmínkách.
Bc. Romana Stehlíková
7.12.2017Přijďte si prohlédnout Základní školu Trávníky
Ve čtvrtek 14. prosince se na Základní škole Trávníky uskuteční den otevřených dveří. Podívat se přímo do vyučovacích hodin může veřejnost od 8 do 9:45 hodin, v odpoledních hodinách od 15 do 16:30 pak bude příležitost zúčastnit se vánočních dílniček, které škola připravila ve spolupráci se Sdružením rodičů a přátel školy. Veřejnost je srdečně zvána.
Bc. Romana Stehlíková
7.12.2017Zasedání Zastupitelstva města Otrokovice
V pořadí již dvacáté druhé zasedání Zastupitelstva města Otrokovice se uskuteční ve čtvrtek 14. prosince 2017 od 16 hodin ve velkém sále Otrokovické BESEDY.
Lenka Kvapilová
6.12.2017Nákupem vánočních růží pomohli nemocným dětem i zaměstnanci úřadu
Jedním z pravidelných stanovišť, kde prodávají dobrovolníci vánoční hvězdy na pomoc těžce nemocným dětem, se stala i budova otrokovické radnice. Ve středu 6. prosince přivezla na městský úřad zástupkyně Šance Olomouc paní Zdena Wasserbauerová padesát těchto vánočních rostlin, které prodala během jedné hodiny. Letos se sbírka Vánoční hvězda uskutečnila již po dvacáté.
Bc. Romana Stehlíková
6.12.2017V otrokovické školce se děti nenudí
V letošním školním roce navštěvuje Mateřskou školu Otrokovice téměř pět set padesát dětí. Zábavné, sportovní, kulturní a vzdělávací aktivity pro ně vymýšlí tým pětačtyřiceti pedagogů v čele s ředitelkou školy Magdou Zycháčkovou. Školka v Otrokovicích se může pochlubit širokou škálou aktivit, kterou dětem poskytuje.
Bc. Romana Stehlíková
5.12.2017Díla Jaroslava Dračky budou vystavena v otrokovické galerii
Poslední vernisáž letošního roku v Městské galerii Otrokovice se uskuteční v pondělí
18. prosince v 18 hodin. Na vernisáž jednoho z nejvýraznějších otrokovických malířů, dnes již nežijícího výtvarného umělce Jaroslava Dračky, je zvána široká veřejnost. Jeho olejomalby, pastely a grafiky můžete v galerii zhlédnout až do neděle 21. ledna 2018. Vstup na výstavu je volný.
Bc. Romana Stehlíková
4.12.2017Vánoční stromečky pořídíte na vánočních trzích
Stánky s rozmanitým vánočním zbožím, doprovodný kulturní program, vánoční stromky nebo občerstvení. To a mnohem více nabídnou letos vánoční trhy, které se uskuteční v pátek a sobotu 8. – 9. prosince 2017 na náměstí 3. května před Otrokovickou BESEDOU.
Bc. Romana Stehlíková
4.12.2017Vánoční atmosféru v Otrokovicích podtrhne tradiční koncert
Tradiční koncert Koledy tří národů s nádhernou vánoční atmosférou se uskuteční v sobotu
9. prosince 2017 v Otrokovické BESEDĚ. Během odpoledne zazní koledy české, moravské, ale současně i vánoční písně dalších národů, našich sousedů. Program začne v 16 hodin, vstup je zdarma.
Bc. Romana Stehlíková
4.12.2017Dobrovolníci vybrali pod vánočním stromem rekordní sumu
Přes dvě stě dvanáct tisíc korun vybrala parta dobrovolníků na akci Pomáháme potřebným, která se uskutečnila současně se slavnostním rozsvěcováním vánočního osvětlení Otrokovic. V pátek 1. prosince dorazilo na náměstí přibližně tři tisíce lidí, aby společně zahájili adventní čas.
Bc. Romana Stehlíková
4.12.2017Na budově radnice je nově umístěna elektronická úřední deska
Úřední deska a informační kiosek. To jsou dvě základní funkce, které plní nový elektronický panel, který je umístěn na budově otrokovické radnice.
Bc. Romana Stehlíková
1.12.2017Školní parlament opět uspořádal soutěž ve vaření
Losos letos opět triumfoval. Stejně jako v minulém roce získal první místo pokrm, jehož hlavní ingrediencí byla ryba. Šťavnatý losos v bylinkové krustě se špenátem a vanilkové muffiny s malinami. To je vítězné menu čtyřlenného týmu ze Základní školy Mánesova. Finále školní soutěže Master Chef, kde postoupily čtyři týmy z otrokovických škol, se uskutečnilo ve středu 29. listopadu 2017 ve Střední průmyslové škole Otrokovice.
Bc. Romana Stehlíková
30.11.2017Vojáci připravili pro žáky ZŠ Mánesova armádní den
Jaký význam má armáda, obrana vlasti nebo co znamená zkratka POKOS, se dozvěděli žáci Základní školy Mánesova ve středu 29. listopadu 2017 na akci nazvané Den s armádou. Událost zorganizovala škola ve spolupráci s Ministerstvem obrany České republiky.
Bc. Romana Stehlíková
30.11.2017Město přispívá na kastraci kocourů a koček
Otrokovičtí občané si mohou i letos zažádat o příspěvek na kastraci koček a kocourů. Zájemci mohou navštívit kteroukoliv z veterinárních ordinací v Otrokovicích, přičemž na kastraci kocourů město přispěje 150 korun, na kočku 300 korun.
Bc. Romana Stehlíková
28.11.2017V Otrokovicích se uskutečnil seminář o designu ulic a tvorbě veřejného prostoru
Jak do města přirozeně integrovat motoristu, chodce a cyklistiku tak, aby měl každý svůj prostor a cítil se bezpečně? I těmito otázkami se zabýval seminář nesoucí název Design ulice a veřejný prostor. Druhá část byla věnována novým Technickým podmínkám Ministerstva dopravy týkající se navrhování komunikací pro cyklisty. Seminář se uskutečnil v Otrokovicích v pátek 24. listopadu v Otrokovické Besedě za účasti odborníků.
Bc. Romana Stehlíková
23.11.2017Otrokovice od ledna objedete bez dálniční známky
Ministr dopravy Dan Ťok dodržel slovo. V letošním roce městu na tiskové konferenci přislíbil zařadit Otrokovice na seznam měst, jejichž obchvat bude vyjmut ze souboru zpoplatněných pozemních komunikací. Vyhlášku vyjímající tyto úseky ze zpoplatněných cest podepsal ministr dopravy ve středu 22. listopadu 2017.
Bc. Romana Stehlíková
14.11.2017Komise pro místní části zahájily svou činnost
Členové komisí Rady města Otrokovice pro místní části se sešli s představiteli města v pondělí 13. listopadu 2017 v odpoledních hodinách na půdě radnice. Jejich činnost je oficiálně zřízena od října 2017. Čtyři nové komise jsou poradními orgány rady města v oblasti investic, správy majetku města, včetně veřejné zeleně a místních komunikací.
Bc. Romana Stehlíková
13.11.2017Radnice dala výstavbě supermarketu zelenou
Chybějící supermarket na Bahňáku je dlouholetým tématem tamních obyvatel, ale také představitelů města. Členům otrokovické rady byl záměr výstavby supermarketu představen a ti jej podpořili. Billa by mohla stát v této části Otrokovic už koncem příštího roku.
Bc. Romana Stehlíková
10.11.2017Lesy ČR požádaly o vydání zákazu vstupu do lesa nad Malenovicemi
Na žádost společnosti Lesy ČR, LS Luhačovice bylo dne 8. listopadu vydáno další rozhodnutí o vyloučení vstupu do lesa. Tentokrát včetně zákazu vstupu na zpevněné cesty.
Bc. Romana Stehlíková

Zobrazeno je 25 z celkem 97 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuální zpravodajství

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - Základní škola Trávníky Otrokovice
  14.12.2017 8:00, Základní škola Trávníky Otrokovice, p.o.
  Ve čtvrtek 14. prosince se na Základní škole Trávníky uskuteční den otevřených dveří. Podívat se přímo do vyučovacích hodin může veřejnost od 8 do 9:45 hodin, v odpoledních hodinách od 15 do 16:30 pak bude příležitost zúčastnit se vánočních dílniček, které škola připravila ve spolupráci se Sdružením rodičů a přátel školy.
 • SNĚHOVÁ KRÁLOVNA
  16.12.2017 15:00, velký sál Otrokovické BESEDY
  Divadelní spolek TYJÁTR uvádí premiéru pohádky SNĚHOVÁ KRÁLOVNA.
  Výpravné představení podle klasické předlohy Hanse Christiana Andersena. Pohádkový příběh Káje a Gerdy o jejich nepřekonatelné lásce a přátelství, které jsou schopny porazit zlo v jakékoli podobě. Režie: Radek Chmela

  Vstupné 90 Kč.
  Typ akce: Kulturní akce
 • ZDOUNEČANKA
  17.12.2017 14:00 - 18:00, velký sál Otrokovické BESEDY
  Oblíbený cyklus Naše muzika a s ním další taneční odpoledne pro příznivce dobré dechovky, tentokráte s populární Zdounečankou a jejími sólisty.

  Vstupné 130 Kč.
  Typ akce: Kulturní akce
 • KDES TO BYL(A) V NOCI? - vánočně silvestrovské divadlo
  27.12.2017 19:00, velký sál Otrokovické BESEDY
  Skvělá situační komedie o tom, že odpověď na otázku “Kdes to byl (a) v noci…?“ může být za jistých okolností v manželství jednou z nejtěžších. Hrají: Josef Carda, Rudolf Hrušínský, Veronika Freimanová, Jana Švandová, Zdeněk Žák, Barbora Leichnerová, Ljuba Krbová, Marcela Rojíčková. Režie: Jiří Menzel

  Vstupné 390, 360 a 330 Kč.
  Typ akce: Kulturní akce
 • SILVESTRBUS 2017
  31.12.2017 21:24, Otrokovice
  Tradiční SilvestrBus - PartyBus 2017 se opět blíží - zažijte poslední večer roku 2017 netradičně!

  Tento rok již 5tý ročník této výjimečné akce ve Zlíně a širokém okolí. Letos poprvé zavítá i do Otrokovic.

  Chcete se jen svézt na jinou silvestrovskou akci a nemáte jak? Tak využijte PartyBusu a přepravte se pohodlně - už při cestě se dostaňte do párty nálady.

  Odjezdové časy naleznete na plakátu.

  Jízdenky
  Celovečerní 200 Kč
  90-minutová 50 Kč

  Doporučená rezervace míst na tel.: 736 156 907
  Typ akce: Ostatní
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Prosinec 2017 >>

PoÚtStČtSoNe
48. týden27282930123
49. týden45678910
50. týden11121314151617
51. týden18192021222324
52. týden25262728293031
1. týden1234567

Další akce


Anketa

Začnete využívat od 1.1.2018 obchvat Otrokovic až bude bez poplatku?

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: stehlikova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 226


Městská televize on-line

Přehrávač


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém