Otrokovice - Oficiální stránky města


Vyhledávání


Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB
Město Otrokovice - foto místo s širokou
NABÍDKOU SLUŽEB

Cesta: Titulní stránka


Aktuální zpravodajství

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 119 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZveřejnil
25.5.2018Vyjímeční talenti dostali finanční podporu
Otrokovická radnice každoročně vyčleňuje finanční prostředky pro talentované děti a mládež. V letošním roce byl stotisícový grant rozdělen mezi sedm žadatelů s výjimečným talentem. Tito zájemci zareagovali na výzvu, která byla vyhlášena v měsíci březnu 2018. Všem žadatelům bylo vyhověno.
Bc. Romana Stehlíková
24.5.2018Město získalo možnost čerpat dotaci až přes sto milionů korun. Nadjezd se bude opravovat
Významného posunu dosáhlo současné vedení města v oblasti zabezpečení financování rekonstrukce mostu přes železniční trať v ulici Nadjezd. Ve středu 23. května obdrželo ze Státního fondu dopravní infrastruktury rozhodnutí o poskytnutí finančních prostředků ve výši limitního příspěvku téměř 118 milionů korun.
Bc. Romana Stehlíková
24.5.2018Městské koupaliště tuto neděli zahajuje provoz
Vzhledem k příznivým klimatickým podmínkám bude Městské koupaliště Otrokovice otevřeno od neděle 27. května.
Bc. Romana Stehlíková
24.5.2018Pro kávu na triko si na radnici přijeli nejen soutěžící Do práce na kole
Káva, voda, drobné občerstvení a malý dárek – to vše bylo připraveno ve vestibulu otrokovické radnice pro soutěžící květnové kampaně Do práce na kole a pro veřejnost, která projevila zájem o rozvoj cyklodopravy v Otrokovicích. Doprovodná akce Káva na triko se uskutečnila ve středu 23. května v odpoledních hodinách.
Bc. Romana Stehlíková
24.5.2018Požár v Azylovém domě Samaritán způsobil škodu skoro za milion korun
Nový rok začal pro pracovníky i obyvatele otrokovického Azylového domu Samaritán zostra a přinesl mnohé výzvy. Jednou z největších byl požár velké části zadního objektu azylového domu, kde probíhala pracovní aktivizace a měli zde kanceláře i dva pracovníci. Co nezničil požár, to dokonala voda, saze a kouř. Nyní je budova uvedena do původního stavu.
Bc. Romana Stehlíková
24.5.2018Pozor! Prodlužujeme termín přihlášek na cyklojízdu Otrokovice – Dubnica nad Váhom
Třetí ročník silniční hobby cyklojízdy Otrokovice - Dubnica nad Váhom se uskuteční 23. června 2018. Původní termín přihlášek byl stanoven na poslední květnový den. Nyní termín prodlužujeme až do 15. června 2018. Registrace je zdarma.
Bc. Romana Stehlíková
23.5.2018Otrokovičtí výtvarníci vystavují svá díla v prostorách Senátu ČR
Přibližně dvanáct výtvarníků z otrokovického spolku Rozumění nyní vystavuje svá díla ve Valdštejnském paláci v prostorách Senátu České republiky. V úterý 22. května se uskutečnila vernisáž výstavy za účasti mnohých autorů děl, se záštitou senátora Patrika Kunčara a starosty města Otrokovice Jaroslava Budka. Vernisáže se zúčastnil rovněž místostarosta města Jiří Veselý, žáci devátých tříd otrokovických základních škol a veřejnost.
Bc. Romana Stehlíková
21.5.2018Informace o výměně semaforu v kvítkovické křižovatce
V pátek 25. května 2018 budou Technické služby Otrokovice provádět výměnu poškozeného stožáru světelného signalizačního zařízení na křižovatce silnic I/55 a I/49 v Otrokovicích. Po dobu montáže a demontáže stožáru, v době od 9 do cca 12 hodin bude tento semafor mimo provoz.
Bc. Romana Stehlíková
21.5.2018Několik desítek tisíc korun poputuje na obědy pro děti a žáky rodičů pobírající hmotnou nouzi
Základní školy Otrokovice a Mateřská škola Otrokovice uzavřely partnerské smlouvy se Zlínským krajem, který žádal o dotaci z Ministerstva práce a sociálních věcí, Operačního programu potravinové a materiální pomoci.
Bc. Romana Stehlíková
21.5.2018Městská televize Otrokovice zve na den otevřených dveří
Zajímá vás, jak se natáčí televizní zpravodajství? Přijměte pozvání na den otevřených dveří do Městské televize Otrokovice. Ve středu 30. května od 10 do 15 hodin můžete navštívit budovu Otrokovické BESEDY, kde otrokovická televize sídlí. Studiem vás ochotně provede šéfredaktor MTVO Michal Kratochvíl.
Bc. Romana Stehlíková
21.5.2018Bára Karlíková přivezla z Londýna stříbro a bronz
O uplynulém víkendu hostil Londýn mezinárodní závod v gymnastickém aerobiku Heathrow Aerobic Championships 2018. Mezi jedenácti státy měla zde své zastoupení i Česká republika. Nejúspěšnější ve finále v seniorské kategorii jednotlivkyň se stala otrokovická Barbora Karlíková.
Bc. Romana Stehlíková
21.5.2018Pomozte plnit sny seniorům
SENIOR Otrokovice byl poprvé vybrán mezi nejúspěšnější projekty, které podpoří společnost SODEXO pomocí veřejné sbírky. Uspěl s přáním pořídit elektrotříkolku pro své uživatele.
Bc. Romana Stehlíková
21.5.2018Začátkem června budou Kvítkovičtí dražit májku
Druhý červnový den bude v Kvítkovicích patřit zejména dětem. V sobotu 2. června 2018 připravil Sbor dobrovolných hasičů Kvítkovice program k příležitosti kácení a dražby májky. Začátek akce je naplánován od 14 hodin u Kaple sv. Anny na návsi v Kvítkovicích. I tento rok akci „Kácení májky a zábavní odpoledne“ podpořil svou záštitou místostarosta Otrokovic Jiří Veselý.
Bc. Romana Stehlíková
18.5.2018Výstava obrázků má podpořit osvětu pěstounské péče
Výstava krásných obrázků dětí ze základních škol z otrokovického regionu orámovala první rok kampaně Dejte domov dětem, která se zaměřuje na osvětu v oblasti pěstounské péče. Výstavu si mohou prohlédnout návštěvníci Městského úřadu Otrokovice v prostorách první budovy až do konce měsíce května.
Bc. Romana Stehlíková
17.5.2018Tradiční rybářské závody se uskuteční poslední květnový víkend
Ve dnech 26. – 27. května 2018 se uskuteční na otrokovické nádrži Štěrkoviště tradiční rybářské závody. Zdá se to být až neuvěřitelné, ale první ročník je doložený v kronice otrokovického rybářského spolku již v roce 1949!
Bc. Romana Stehlíková
17.5.2018Soutěžící kampaně Do práce na kole zveme na radnici na kávu
Do kampaně Do práce na kole podporující cyklodopravu se město Otrokovice letos zapojilo už počtvrté. Zaměstnanci firem a společností jezdí celý měsíc květen do práce na kole, na koloběžkách nebo chodí pěšky – zkrátka bezmotorově. Jednou z mnoha motivačních odměn pro zaregistrované účastníky je akce Káva na triko. V Otrokovicích se mohou soutěžící občerstvit ve středu 23. května 2018 mezi 15 a 17:30 hodinou v budově radnice.
Bc. Romana Stehlíková
17.5.2018Prodej rodinného domu č. p. 1861 ul. Jungmannova v Otrokovicích
V úterý 19. června 2018 se bude konat v obřadní síni budovy Městského úřadu Otrokovice, na adrese nám. 3. května 1340, Otrokovice veřejná dobrovolná dražba rodinného domu Jungmannova č. p. 1861, Otrokovice.
Bc. Romana Stehlíková
17.5.2018Dům dětí a mládeže Sluníčko slaví narozeniny
Street dance, Kondiční gymnastika, Orientální tance, Roztleskávačky, Mažoretky a mnoho dalších ukázek z kroužků mohou zhlédnout návštěvníci v pátek 18. května v Otrokovické BESEDĚ v rámci oslav čtyřicátých narozenin DDM Sluníčko. Akademie začíná v 16:30 a je veřejnosti volně přístupná.
Bc. Romana Stehlíková
17.5.2018Mažoretky se opět vrací do Otrokovic
Barevné kostýmy, mažoretkové či twirlingové hůlky, úsměvy ve tvářích a taneční pochody. To všechno patří neodmyslitelně k soutěži mažoretek, která se do Otrokovic opakovaně vrací. I v letošním roce bude možné spatřit pochodové defilé v neděli 27. května ve veřejném prostranství ve městě, a pódiové formace můžete obdivovat ve sportovní hale Střední odborné školy Otrokovice.
Bc. Romana Stehlíková
15.5.2018Kampaň „Do práce na kole“ je v plném proudu. Doprovází ji celá řada akcí
Káva na triko je doprovodnou akcí kampaně Do práce na kole již řadu let. Soutěžící si v tričku kampaně mohou na avizovaných místech dát kávičku „na triko“ čili zadarmo. Letos koordinátorka kampaně pro Zlín a okolí Jana Vybíralová vymyslela novinku. Snídaně na triko. Tato akce se uskutečnila v úterý 15. května v otrokovickém altánku na cyklostezce Zlín – Otrokovice.
Bc. Romana Stehlíková
15.5.2018V budově SENIORu se opět sejde svépomocná skupina
Rodinní příslušníci pečující o seniory s demencí mohou opět využít bezplatnou pomoc. V SENIORu Otrokovice funguje od roku 2015 CENTRUM POMOCI, jehož cílem je pomáhat lidem s demencí a jejich rodinným pečujícím. V pondělí 4. června 2018 se uskuteční od 16 do 18 hodin další setkání rodinných pečujících v SENIORu Otrokovice, budově C, vedle Společenského domu.
Bc. Romana Stehlíková
15.5.2018Pojeďte s námi na kole z Otrokovic do Dubnice
Jezdíte rádi na kole? Zajímá vás, zda zvládnete ujet osmdesátikilometrovou trasu? A je vám více než osmnáct let? V tom případě vám nic nebrání, abyste se přihlásili na třetí ročník silniční hobby cyklojízdy Otrokovice - Dubnica nad Váhom, která se uskuteční 23. června 2018. Servis pro cyklisty je zajištěn a registrace je zdarma. Neváhejte, počet míst je omezen.
Bc. Romana Stehlíková
14.5.2018Město začalo odstraňovat vraky z území města
Celkem čtyři vraky vozidel se v uplynulých týdnech podařilo odstranit z území města Otrokovice. Dlouhodobě stojící vozidla na parkovištích ve městě budou i nadále posuzována, zda se skutečně jedná o vrak a následně na základě rozhodnutí správního orgánu odstraňována z místních komunikací.
Bc. Romana Stehlíková
14.5.2018Již po deváté se uskuteční akce Na kole dětem. Otrokovicemi projede cyklistický peloton
Ve čtvrtek 31. května 2018 projede Otrokovicemi cyklistický peloton Na kole dětem. Tato akce je sportovně charitativním projektem, který si klade za cíl pomáhat dětem, které prodělaly léčbu rakoviny. Přidat k pelotonu se může každý z vás!
Bc. Romana Stehlíková
14.5.2018Filmový festival nabídne projekce pro školy i letní kino
Zlínský mezinárodní festival pro děti a mládež 58. Zlín Film Festival, který se koná 25. května až 2. června, nabídne přímo ve městě projekce filmů i otrokovickým školákům.
Bc. Romana Stehlíková

Zobrazeno je 25 z celkem 119 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuální zpravodajství

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nejbližší akce

 • ŽENSKÁ SRDCE 2018
  26.5.2018 15:00 - 26.5.2018, velký sál Otrokovické BESEDY
  Tradiční festival moravských ženských pěveckých sborů se po sedmi letech vrací do Otrokovic. Účast na přehlídce letos přislíbily sbory z Jedovnic, Prostějova, Valašského Meziříčí, Vizovic, Vsetína a samozřejmě pořádající Ženský pěvecký sbor Otrokovice. Čestným hostem festivalu je vynikající smíšený pěvecký sbor Vox Humana z partnerského města Vác. Akce je pořádána pod záštitou starosty a místostarosty města a za finanční podpory města Otrokovice.
  Typ akce: Kulturní akce
 • MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA Národního šampionátu mažoretkových skupin
  27.5.2018 10:30 - 27.5.2018
  MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA Národního šampionátu mažoretkových skupin
  Letošní zahájení a pochodové defilé bude probíhat na ul. Ml.stavbařů v 10.30 hodin a ve 14.30 hodin pódiové formace na sportovní hale SPŠ.
  Typ akce: Sportovní akce
 • Struny Rusi
  4.6.2018 19:00 - 4.6.2018, velký sál Otrokovické BESEDY
  Municipální orchestr ruských lidových nástrojů. Vstup volny.
  Typ akce: Kulturní akce
 • NÁMĚSTÍ 2018 - GAIA + Vymeteno
  10.6.2018 16:00 - 10.6.2018
  Start 3. ročníku letního cyklu koncertů na náměstí před Besedou. Otrokovicko-zlínská GAIA byla založena r. 1992. Název kapely pochází z řečtiny a znamená bohyně země. Zakládajícími členy jsou Vladan Vavruša – sólová kytara, Milan Koplík – basová kytara, Libor Školný – bicí a zpěv a Drahomír Kvasnička – sólový zpěv. V r. 2016 přišel do kapely Filip Doležal jako druhý bubeník a později hráč na klávesové nástroje. V této sestavě hraje GAIA dodnes. Kapela se od začátku orientuje na vlastní rockovou tvorbu, vydala 2 CD – Zbylo jen málo a Ohlédnutí.
  VYMETENO vzniklo v DDM Sluníčko v roce 2016 původně z kytarového kroužku. V repertoáru má skladby zahraničních i domácích interpretů ve vlastních aranžích. Složení se několikrát měnilo, aktuální sestava: Nicole Hastíková – basová kytara, Radek Navrátil – bicí nástroje, Michaela Láníková – klávesy, Štěpán Riessler – klarinet a Eliška Riesslerová – housle a zpěv.
  náměstí 3. května, vstup volný, občerstvení
  Typ akce: Kulturní akce
 • Šlapame za památkami
  16.6.2018 - 16.6.2018
  Cyklojízda do Kurovic
  Typ akce: Sportovní akce
 

Další akce

 

Kalendář akcí

 

<< Květen 2018 >>

PoÚtStČtSoNe
18. týden30123456
19. týden78910111213
20. týden14151617181920
21. týden21222324252627
22. týden28293031123
23. týden45678910

Další akce


Anketa

Začnete využívat od 1.1.2018 obchvat Otrokovic až bude bez poplatku?

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na: stehlikova@muotrokovice.cz

Celkem hlasovalo: 4027


Městská televize on-line

Přehrávač


Noviny


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

Zpět na začátek stránky

web & design , redakční systém